PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 129
ocen
7,5 10 1 41129
6,8 11
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Fantastyczna kreacja

ocenił(a) film na 8

natomiast sam film budzi we mnie mieszane uczucia. W filmie pojawia się bardzo dużo wątków, które biorą się z nikąd. Pomieszanie okresów również moim zdaniem średnio udane, choć można było dostrzec konsekwencję 'dlaczego tak a nie inaczej'.
Ta biografia nie dorównuje takim dziełom jak "Ray" czy "Frida". Mimo to film jest naprawdę dobry, jednak głównie dzięki fantastycznej i niecodziennej kreacji Marion Cotillard - po prostu wielkie wow!

ocenił(a) film na 10
Mr_Mey

Jak dla mnie ten film jest dużo lepszy niż Frida. A 'pomieszanie' okresów powoduje, że nie możemy przewidzieć tego co może nastąpić w filmie, a w konsekwencji podczas dwu i półgodzinnego seansu film się nie dłuży. A sama muzyka do tego - rewelacja.

ocenił(a) film na 10
Mr_Mey

Ja uważam ze pomieszanie wątków i okresów zycia to bardzo dobry zabieg, to sprawia ze film nie jest typową piografia w której wszystko jest pokolei uwazam ze montaz jest swietny sceny ukazania schorowanej u kresu zycia Edith Piaf i nagle powrót do dzieciństwa, tak jakby ona przypominala sobie te momenty film jest bardzo poruszający i naprawdę piękny

ocenił(a) film na 8
kamarza

Sam zabieg pomieszania jest dobry i podoba mi się, ale nie w tym filmie.
Moim zdaniem zrobiono to zbyt chaotycznie... no ale to tylko moja opinia ;)

ocenił(a) film na 9
Mr_Mey

"frida"jest najgorszym filmem biograficznym jaki widzialem w zyciu.po prostu tragedia.moja ocena 1/10.jest to straszna kaszanka dlatego poruwnywanie jej z edit jest zalosne.z "niczego nie zaluje"moze sie jedynie ruwnac"chaplin".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones