PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 120
ocen
7,5 10 1 41120
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Juz się nie mogę doczekać, nadal jestem pod wrażeniem życia Piaf opisanym przez jej siostrę przyrodnią. Mam nadzieję, że film da radę ...

ocenił(a) film na 8
milkate

film daje rade:] i szczerze polecam naprawde wyszlam z kina pod wielkim wrazeniem Edith byla wielka i taka juz pozostanie, a plusem filmu sa orginalne wykonania piosenek.Fakt retrospekcja i przeskoki chronologiczne nie ulatwiaja odbioru, ale film jest bardzo realistyczny i najbardziej utkwila mi w pamieci scena jak mlodziutka Edith spiewa marsylianke na ulicy...

milkate

Również dołączam do grona oczekujących. Watro zapoznać się z życiem Didi jeszcze przed obejrzeniem filmu. Polecam "Ptak smutnego stulecia" Joanny Rawik - jestem swieżo po lekturze. Jej życie jak na dłoni... Zabieram się za "Edith Piaf" Simone Berteaut ;) No i oczywiście zapraszam na "Piaf" do Miejskiego w Gdyni - jeszcze grają... Byłam 2 razy... i wybieram sie trzeci :) Mam nadzieję, że film mnie nie rozczaruję. Piaf jest wielka!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones