PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 119
ocen
7,5 10 1 41119
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Film niezły, miejscami bardzo ludzki, ale czasami też przelamentowany, rozhisteryzowany. Tak jakby tą jedną emocją reżyser chciał pokryć cała gamę wewnętrznych znacznie bardziej subtelnych nut natury Śpiewaczki. Nic nie zostało powiedziane o geście scenicznym Edith, przemyślanym do centymetra, logicznym i mądrym, bardzo minimalistycznym. To mnie zawiodło. Dla mnie trochę za płytko przedstawiona postać...

ocenił(a) film na 6
marinencja

Zgadzam się w zupełności z twoją oceną, a pierwsze zdanie to mniej więcej moja opinia o filmie. Jeszcze dodała bym, że chwilami lekko zaciągało nudą.

ocenił(a) film na 6
marinencja

[lekki spoiler] Scena w którym dowiaduje się, że umiera jej ten kochanek - pełna napięcia, świetna i dobrze zagrana. Reszta taka sobie, momentami nudno, momentami zbyt chaotycznie. 6/10

antybohater

Jako osoba zainteresowana Edith jestem głęboko zawiedziona tym filmem, awansem dałam 6, wiele istotnych wydarzeń zostało pominiętych, a Piaf przedstawiona jako wybredna, samolubna gwiazda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones