PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 116
ocen
7,5 10 1 41116
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Jakoś nigdy nie interesowałam się specjalnie biografią Edith Piaf.
Tzn.wiedzialam że była,słyszałam kilka jej piosenek i ogólnie wiedziałam,że była to wielka gwiazda,ale nie miałam pojęcia o konkretach jej życia itd.Dlatego też przed obejrzeniem filmu,myślałam że to kolejna gnębiona przez sławę,fanów artystka.
Ale gdy już film obejrzałam,muszę stwiardzic że nie była wcale takim niewiniontkiem.W kilku słowach,woda sodowa jej uderzyła do głowy.
Była trochę zapatrzona w siebie,traktowała wszystkich jako gorszych od siebie.Nie sądzę,żeby była zła!Poprostu myślę że zazwyczaj ludzie z taką przeszłością,życiem w burdelu,śpiewaniem na ulicy są skromni i niegotowi na taką sławę.Edith była zaś troszkę samolubna,egoistyczna.
Była wielką gwiazdą,prawdziwą,utalentowaną i ponadczasową,ale nie była wcale skromna i niewinna.
Ale to tylko moje zdanie :)
Nie chcę w żaden sposób urazic fanów Edith,czy też jej samej,poprostu wyrażam swoją opinię :)

A co do filmu,to moim zdaniem rewelacyjny,świetna rola Marion Cotillard,napewno zasłużyła na oscara :)

pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones