PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 116
ocen
7,5 10 1 41116
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Rewelacyjna Marion Cotillard, świetne role drugoplanowe, wzruszająca historia dzieciństwa i dorastania; sukces, młodość i gorąca miłość, a potem coraz bardziej gorzki schyłek życia... I to wszystko ubrane w piękną muzykę, przejmujący głos i interpretacje wielkiej Edith Piaf.

ocenił(a) film na 9
Ewencja

Ja kreacji Marion nie potrafię nawet opisać, rewelacyjna to dla mnie mało powiedziane, zabrakło mi słów, jak obejrzałem film. A reszta, również zachwycająca, piękna, także cudowne zakończenie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
toma_90

Tak, ona po prostu zamieniła się w Edith Piaf. Była niezwykle autentyczna. Film obejrzałam chyba ze cztery razy. Możliwe, że i piąty raz do niego powrócę. Role męskie również interesujące...

ocenił(a) film na 9
Ewencja

Ja na razie obejrzałem raz, ale nadal przypominam sobie różne sceny, np. kiedy dowiedziała się o samolocie - reakcja Marion jest niesamowita, i w ogóle jak śpiewa, ten porażający wyraz twarzy, to tak jakby Edith. Tak jak napisałem wyżej - żadne słowa nie opiszą jej roli, to trzeba po prostu zobaczyć. A role męskie faktycznie interesujące, chociaż zbytnio nie zwracałem na nie uwagi - Marion rządziła i ciągle się na niej skupiałem.

ocenił(a) film na 8
toma_90

zgadzam się w 100%. scena kiedy ona dowiaduje się o marcelu jest po prostu obłędna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones