PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 120
ocen
7,5 10 1 41120
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

Wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym w Katowicach - film po prostu cudowny! Porywający, wciągający, chwytający za gardło i serce. Wspaniała gra aktorska - w szczególności główna aktorka z ogromnym pietyzmem i autentycznością wcieliła się w tak trudną, ale wdzięczną rolę. Doskonały montaż sprawia, że film ani na chwilę nie nudzi, wręcz z każdą minutą staje się coraz bardziej intrygujący, a finał jest po prostu genialny. No i oczywiście cudowna, świetnie dobrane piosenki, które stanowią idealne dopełnienie i naturalnie komponują się z akcją. I ta przejmująca cisza na począku i na końcu filmu... idealna klamra spinająca to wszystko w brzmienie "Non! Rien de rien...", której dźwięki jeszcze długo potem słyszy się gdzieś w sobie.
Zdecydowanie polecam, polecam, polecam! Już dawno nie przeżyłem takich dreszczyków emocji i wzruszeń...

bzdetnafilmweb

Hhhmm ja osobiscie jeszcze nie widzialam ale z przyjemonoscia ten film obejrze zapowiada sie niezle. Uwielbiam filmy biograficzne :D Mozna naprawde spojrzec na róznych ludzi z innej strony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones