PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213145}
7,5 41 120
ocen
7,5 10 1 41120
6,7 10
ocen krytyków
Niczego nie żałuję Edith Piaf
powrót do forum filmu Niczego nie żałuję - Edith Piaf

takie naciagane 7

ocenił(a) film na 6

aktorstwo rewelacyjne ale film bardzo chaotyczny

ocenił(a) film na 8
hupcio

Chaotyczny tak jak bohaterka. Bardzo dobrze ukazana postać, jeśli chodzi o aktorstwo - szóstka. Mi zaburzenie chronologii zupełnie nie przeszkadzało, ostatecznie wszystko ładnie poskładane w całość. Poruszającą i dzięki swoim zaburzeniom i wstrząsom lepiej oddziałującą na emocje widza - czujemy w tym samą Szanowną Panią Edith.

ocenił(a) film na 6
kromkarra

Ja niestety sie gubilem ogladajac go. Lubie jak historie sa pokazywane po koleji od poczatku do konca.

użytkownik usunięty
hupcio

W chaosie czasem jest porządek, zamiar, cel... tu go nie było...
Mi podobało się ujęcie zmiennego w czasie, miejscach, osobach otoczenia Edith. Zainteresowały mnie też jej piosenki.

ocenił(a) film na 9
hupcio

Ja np. wolę poznane w taki sposób jak zrobiono to w tym filmie... Film współgra z uczuciami, emocjami psychika bohaterki. Bardzo mi się podobał, nawet nie przypuszczałam, że tak mocno przypadnie mi do gustu. :)

ocenił(a) film na 8
hupcio

też tak uważam. gdybym nie rpzeczytała dzieś wcześniej że Edith miała córkę, to na bank nie wiedziałabym, czy to był jej sen, czy co.
Montaż trochę słaby a reszta super.

ocenił(a) film na 8
hupcio

No fakt trochę chaosu było. Ja nie przeczytałem biografii Edith przed seansem więc trochę się gubiłem, ale film bardzo dobry, momentami naprawdę wzruszający. Kreacja głównej bohaterki oczywiście świetna. ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
hupcio

Całkowicie się zgadzam hupcio - dałam 6/10 tylko z powodu niesamowitego akotorstwa Marion Cotillard. Oskar w pełni zasłużony!!! Chapeau bas:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones