PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015069}

Nie w porządku

Not Okay
5,6 3 216
ocen
5,6 10 1 3216
5,5 4
oceny krytyków
Nie w porządku
powrót do forum filmu Nie w porządku

Bardzo słaby film. Nic nowego. Gdyby koniec był inny i na przykład główna bohaterka popełniła samobójstwo, bo by mnie wmiażdżyło w fotel. Dlaczego samobójstwo? A no bo w filmie padała kilka razy fraza, że ci, którzy są ofiarami, mogą stać się katami. Społeczeństwo, odgrywające rolę ofiary, stało się w pewnym momencie katem dla głównej bohaterki. Stali się tymi, którym się sprzeciwiali. A tak to banał. bohaterka wychodzi na koniec z sali i nie wiadomo, dokąd zmierza. Chyba, że coś przeoczyłam?

ocenił(a) film na 6
ternetnosce_filmweb

Wydaje mi sie, że Danni chciała przeprosić Rowan po jej występie, ale stwierdziła, że nie chce znów odebrać jej czegoś (w tym przypadku tego blasku, który padł na nią w tamtym momencie). Samobójstwo? Bez przesady. Myślę, że ten film i tak zadziwia sam w sobie oryginalną fabułą.

Wgl Zoey Deutch jest niesamowicie uzdolnioną aktorką, która na prawdę gra coraz częściej bardziej dziwaczne, skomplikowane postacie i sprawia, że widz odczucia totalnie skrajne emocje podczas oglądania jej performance. Mia swoją naturalnością, dramaturgią i stalowymi przemówieniami kradnie show, ale wciąż Zoey wykonała tutaj większą robotę.

ocenił(a) film na 6
ternetnosce_filmweb

A zmierza do tego, że czasem jest się przez swoje głupie decyzję "scancellowanym" na tym insta i tiwtterze itp całe życie i ciężko jest o zadośćuczynienie. Tym bardziej w tych czasach, gdzie w internecie albo jesteś tym dobrym, tym złym, albo jesteś po prostu memem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones