Odtwórz Zwiastun nr 1 1:35

Zobacz Nie zostawiaj mnie zwiastun

Film

2018 1 godz. 17 min.
3,9 1 071
ocen
3,9 10 1071
390
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":1}
{"id":"810502","linkUrl":"/film/Nie+zostawiaj+mnie-2018-810502","alt":"Nie zostawiaj mnie"}
Osiemnastoletni Sid jest inny niż jego rówieśnicy, którzy u progu dorosłości realizują łatwe i bezpieczne plany na przyszłość. Dramatyczne losy grupy młodych-gniewnych zmuszają go do walki nie tylko o przyjaźń, ale i o miłość swojego życia.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie (2018) Zwiastun nr 1 1:35
Nie zostawiaj mnie | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film [b]"[film=810502]Nie zostawiaj mnie[/film]"[/b] to kolejny, po [b]"[film=539509]Sali samobójców[/film]"[/b] i [b]"[film=681639]Obietnicy[/film]"[/b], polski film, który portretuje pokolenie współczesnych nastolatków. Ich pasje, namiętności, gniew i bunt. Osiemnastoletni Sid jest inny niż jego rówieśnicy, którzy u progu dorosłości realizują łatwe i bezpieczne plany na przyszłość. Chodzi swoimi drogami i nie ma zamiaru spełniać oczekiwań rodziców ani nauczycieli. Wyrzucany z kolejnych szkół, dostaje ostatnią szansę na zdanie matury. W nowym liceum poznaje ludzi, którzy wywierają na niego silny wpływ. Dramatyczne losy grupy młodych-gniewnych zmuszają Sida do walki nie tylko o przyjaźń, ale i o miłość swojego życia. Jak wiele będzie w stanie poświęcić, by ocalić bliskich?

"Nie zostawiaj mnie" to kolejny, po "Sali samobójców" i "Obietnicy", polski film, który portretuje pokolenie współczesnych nastolatków. Ich pasje, namiętności, gniew i bunt. Osiemnastoletni Sid jest inny niż jego rówieśnicy, którzy u progu dorosłości realizują łatwe i bezpieczne plany na przyszłość. Chodzi swoimi drogami i nie ma zamiaru"Nie zostawiaj mnie" to kolejny, po "Sali samobójców" i "Obietnicy", polski film, który portretuje pokolenie współczesnych nastolatków. Ich pasje, namiętności, gniew i bunt. Osiemnastoletni Sid jest inny niż jego rówieśnicy, którzy u progu dorosłości realizują łatwe i bezpieczne plany na przyszłość. Chodzi swoimi drogami i nie ma zamiaru spełniać oczekiwań rodziców ani nauczycieli. Wyrzucany z kolejnych szkół, dostaje ostatnią szansę na zdanie matury. W nowym liceum poznaje ludzi, którzy wywierają na niego silny wpływ. Dramatyczne losy grupy młodych-gniewnych zmuszają Sida do walki nie tylko o przyjaźń, ale i o miłość swojego życia. Jak wiele będzie w stanie poświęcić, by ocalić bliskich?

dystrybucja
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Nie zostawiaj mnie
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ej, ale serio

  mermvido

  Czy to jest jakiś prequel Na dobre i na złe? XD

  25
  • Piosenka

   cyrtad7

   Czy ktoś wie może jaki tytuł nosi kluczowy dla tego arcydzieła polskiego kina utwór muzyczny? :D

  • Ten tekst „Ja jestem w środku pusty, jestem tylko tym, czym ludzie chcą, żebym był"

   IceDomination_99

   Nie moge no XDDD I jeszcze aktorzy po 30 grają "edgy" nastolatków. Sali samobójców ciąg dalszy...

  • Bez słońca księżyc byłby bez sensu....

   Hanna_M ocenił(a) film na 2

   Tylko tyle wyniosłam z seansu. Zbyt egzaltowany, brak autentyzmu w dialogach, kiepsko zagrany, przesadnie podrasowany dźwięk, choć może to kwestia sprzętu... nie wiem...

   4
   • O czym jest ten film...???

    profcesorka ocenił(a) film na 3

    To jakaś masakra i męczarnia.