PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8105}

Niemoralna propozycja

Indecent Proposal
7,0 52 143
oceny
7,0 10 1 52143
6,3 10
ocen krytyków
Niemoralna propozycja
powrót do forum filmu Niemoralna propozycja

ale ma swój urok. Duża w tym zasługa Demi Moore-wyjątkowo mi się podobała w tym filmie, przepiękna, z klasą. Ma też sporo słownych smaczków, zapadających w pamięci- choćby slowa Redforda w końcówce: czemu pan to zrobił? "ona nigdy nie spojrzałaby na mnie tak, jak patrzy na niego":). Wiele fajnych rzeczy do odnalezienia w nim...

ocenił(a) film na 7
karo85

o tak, ten tekst Redforda na koniec... zapada w pamięć ;)

ocenił(a) film na 7
snowwhite25

bardzo często wykorzystywany w filmach tekst. Ale ma swój urok:)

ocenił(a) film na 8
darolicious

"ona nigdy nie spojrzałaby na mnie tak, jak patrzy na niego"
zakończenie filmu rewelacyjne, ja żałowałam że nie wybrała Redforda, bardziej jego było mi żal, może po tym jak jej opowiadał jak raz już stracił "ukochana", naprawdę ciekawy film

ocenił(a) film na 8
anetka4

ja tez wolałbym zeby moore została z Redfordem, sama sie mu sprzedała potem udawała cnotke nie do zdobycia, potem sie z nim związała a na koncu obudziła sie i co wróciła do swego dziada gołodupca,oj głupia głupia ale to tylko film

ocenił(a) film na 6
karo85

Zgadzam się z przedmówcą, a film przeciętny, gdyby nie Demi nie oglądałabym tego.

taylor_swift

Ja cieszę się że wróciła do Davida czyli do prawdziwej swej miłości i pokazała że miłości rzeczywiście nie da się kupić za żadne pieniądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones