PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050493}
5,3 6 061
ocen
5,3 10 1 6061
3,4 5
ocen krytyków
Nieobliczalna
powrót do forum filmu Nieobliczalna

Jak tylko pojawia się jakiś film streamingowy z naszego kraju to zaraz nasi rodacy muszą automatycznie obniżyć oceny bo tak. Trafiłem na niego przypadkiem z dziewczyną i oglądało się spoko, no ale wiadomo największym wrogiem polaka jest chyba on sam

ocenił(a) film na 10
Nowy_Aiden

Dokładnie. Też o tym samym pomyślałam. Cudze chwalicie... Nie rozumiem tak niskich ocen dla tego filmu, chyba właśnie dlatego, że jest polski, amerykańskimi trzeba się zachwycać, ale polskimi, a thu...
Dla mnie film ważny, dotykający istotnych kwestii społecznych, prawdziwy! Polecam.

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 1
Nowy_Aiden

Wszystko w tym filmie jest złe i absolutnie nie ma go za co chwalić ,skoro tego nie widzisz to gratuluję ,ale raczej cebulakiem jesteś Ty.

ocenił(a) film na 3
Nowy_Aiden

Nie no, chwalmy kał bo to nasz kał :) To pierwszy ambitniejszy film obejrzany w życiu?

Salmonella

Nie, i nie widzę sensu oceniania go na 3. Ogląda się go dobrze i tyle, zasługuje na 6/7.

ocenił(a) film na 4
Nowy_Aiden

Wow, bardzo niesprawiedliwa wypowiedź. Oglądam polskie filmy i jeśli są dobre, to oceniam je wysoko. Jest mnóstwo wybitnych z wysokimi ocenami i kiszki z niskimi. Narodowość nie ma tu znaczenia.

ocenił(a) film na 3
Nowy_Aiden

I to napisał widz, który sam nie ocenił filmu? Brawo hipokryto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones