PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 78 574
oceny
7,4 10 1 78574
5,7 10
ocen krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

Film nie jest najgorszy ale mogliby się bardziej postarać co do używanych języków. Wiadomo, że mało kto zna polski, ale chyba spodziewali się że Polacy to będą oglądać. Żadnego rodowitego Polaka w obsadzie i akcenty pozostawiały wiele do życzenia.. ale to tylko taka moja osobista dygresja. Ogólnie mógł być, aczkolwiek bez rewelacji

GatitoTwista

Skoro Niunia tak mówi to na pewno ma racje

Revolver_Ocelot

Niunia ma zawsze rację :D

ocenił(a) film na 6
GatitoTwista

A ja temu filmowi za wielki plus uznałem wymowę polskich kwestii. Przecież jak na amerykański film to aktorzy mówią rewelacyjnie. Porównaj sobie do kaleczenia polskiego języka w ich filmach sensacyjnych.

ocenił(a) film na 8
GatitoTwista

bardzo dobrą mieli wymowe, myslalam, ze podstawili te kwesje wymawiane przez jakiegos polaka, nie wiem czego sie czepiasz

ocenił(a) film na 8
GatitoTwista

Uważam, że mieli świetną wymowę, zwłaszcza jak na film amerykański. No i kogo mieliby wziąć do obsady? Bachledę-Curuś jako Irinę? :P

xUmcyk

Ja nie mówię, że byli do niczego. Po prostu widziałam lepsze, np. Meryl Streep w Wyborze Zofii. Tutaj czasem jak mówili po polsku to słyszałam akcent rosyjski lub czeski, ale jak już napisałam to moja osobista dygresja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones