PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631042}

Niepokonani

Undefeated
7,1 833
oceny
7,1 10 1 833
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

Zdecydowanie warto obejrzeć, w pełni zasłużony Oscar. Piszę to co prawda z perspektywy
umiarkowanego entuzjasty futbolu, ale wydaje mi się, że powinien poruszyć również innych
widzów. Świetnie zmontowany, charyzmatyczni bohaterowie. Początkowo obawiałem się, że
będzie trochę nużący, ale nic z tych rzeczy. Końcówka emocjonująca niczym w thrillerze. Warto
obejrzeć chociażby z powodu zbliżającego się Super Bowlu, żeby zrozumieć w czym tkwi fenomen
tego sportu i jak dużą rolę odgrywa w życiu Amerykanów.

ocenił(a) film na 8
Ghost_Dog

No tak własnie wrzuciłem kanał bo nie było nic innego. No i mnie przytrzymało przy ekranie.
Proste prawdy poparte żelazną konsekwencją i dobrocią dają cuda. Świetny efekt dało
to że kamera się szwenda wszędzie - ale - o dziwo - jednocześnie jej nie ma. Ani chłopcy ani trenerzy jej
nie widzieli, mimo iż czasem do niej mówili. Czysty dokument, który ogląda się prawie
jak emocjonujące kino fabularne. Dobry balans między zmęczeniem i zwątpieniem coacha,
znoszonym przez powtarzanie swojej mantry o dyscyplinie, a ukazaniem 130-kilowych
nastolatków jako wielkie niedojrzałe dzieci, pełne uczuć i emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones