PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 393
oceny
6,9 10 1 59393
5,5 4
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Ja juz oglądałem na serio całkiem udany filmek, z niezłbym zakonczeniem polecam i do środy heehee

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

w końcu poleci horror którego nie widziałam!;) na pewno obejrzę:D

Alicja147

warto warto, fajne widoczki na dodatek + 2 ładne dziewczyny heh

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

ładne dziewczyny mówisz? no to nie ma opcji, muszę obejrzeć ;P

Alicja147

W końcu horror, który nie był wałkowany przez tvn^^ Przypadek 39, Nieproszeni goście ciekawe co jeszcze pokażą.
Oczywiście NG obejrzę.

ocenił(a) film na 7
Paz_Vega

Mam nadzieje, że więcej będzie tych nowości...mam dość oglądania tych samych filmów po raz setny...

Klasykowiec

oglądam na tvn , chociaż mam ten film na DVD i oglądałam go setki razy!;D

mrs robinson

I jak go oceniasz? Dla mnie całkiem udany horror z fajan sceneria i fajnymi laseczkami w rolach głownych na dodatek fajne zakonczenie :) Chcetnie obejrze jeszcze raz wlasnie w srode, a tez ogladalem juz z 3 razy

Klasykowiec

Nieproszeni goście to film bardzo dobry, ze świetnym zakończeniem ;). jeden z moich ulubionych horrorów ;>

Klasykowiec

Też z chęcią obejrzę ponownie. ;) Zakończenie jak dla mnie strasznie nieprzewidywalne. Świetny film :)

Klasykowiec

A tak w ogóle czy dotychczasowe filmy były w ramach tego cyklu "środowe wieczory z horrorami"? ponieważ nie mogę znaleźć pełnej rozpiski tytułów. Spojrzałam co będzie w następnym tygodniu i o 23:15 będzie Ninja Assassin, czyli ani horror ani emisja o "umownej godzinie" - w takim razie co się stało z tymi środami grozy?

Paz_Vega

Byc może sie zkonczył y, w kazdym badz razie do tej pory co środe leciał jakis horror

Paz_Vega

czasami te horrory (jak są od 18 lat) są o 23.15 ;)

Klasykowiec

JASNE, ŻE TAK!!

Klasykowiec

jak tak zachwalacie, to chyba obejrzę :)

ewka9393

Leci jeszcze ten durny YCD heh

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

Czekam na ten film,mimo,że tytuł znajomy.Być może go widziałam.

ocenił(a) film na 7
Deppomaniaczka

ja też czekam i czekam i doczekać się nie mogę!:D

Alicja147

No i sie doczekałas ! Koniec YCD :P

ocenił(a) film na 7
Alicja147

Już odliczamy.4 minuty..muhehehe

Deppomaniaczka

popcorn zorbiony?? Zaczyna sie

ocenił(a) film na 6
Klasykowiec

to oglądamy ciekawe czy będę się bała :P

Klasykowiec

Jesli ten film mnie wciagnie i obejrze do konca, a jutro nie zdam egzaminu na prawko to znajde Was i zabije!

ocenił(a) film na 7
KiniuNiniu

haha horror najlepszy na stres:D

Alicja147

No w sumie! Ktos tam przezyje w filmie jatke, to co ja prawka nie zdam? NA LAJCIE! OGLADAMY!

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

nie przepadam:)
Oglądałam wczesniej,ale fabuła gdzies mi umknęła.
Koniec jest na 9,ale cały film na 7.Za mało napiecia jednak.
Podobny film do tego to"Ojczym"-ten jest zdcydowanie lepszy,polecam.

Klasykowiec

Oglądamy:>

cocoatea

Ale Alex jej siostra to raaakieta hehe co nie

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

a za tydzień w środę już nie będzie na TVN horroru tylko jakiś film o ninja :/

inka83

Szkoda, właśnie niezła lipa, bo od jakiegoś czasu fajnie sie oglądało co srode tu horror wspolnie na forum heh

Klasykowiec

wcale nie straszne po tytule spodziewałam się czegoś straszniejszego

ocenił(a) film na 7
olkunka

a Ja się boję:P

ocenił(a) film na 6
Alicja147

ja też sie trochę boję ta matka przypomina dziewczynkę z ringu :P

ocenił(a) film na 7
damneda

hehe jak dla mnie dziewczynka z ringu pomieszana z zombie...:P

Alicja147

Coś Ty tamtej w szafie nic nie przebije :D

ocenił(a) film na 7
Klasykowiec

chyba muszę się zgodzić...potwora w szafie atakującego z zaskoczenia trudno przebić;p

olkunka

Bo to nie jest wybitnie straszny film, po prostu ciekawie sie ogląda

Klasykowiec

Po obejrzeniu film mi sie spodobał może nie był jakoś specjalnie straszny ale miał ciekawe i zaskakujące zakończenie co daje mu wielki + ! A tak wg to polecam film udręczeni jeśli ktoś lubi się bać ;))

Klasykowiec

Emily i Arielle dobrze zagrały no i oczywiście Elizabeth Banks! <3 Interesujący film i zakończenie.

ocenił(a) film na 9
Klasykowiec

No faktycznie zakończenie niezłe:). Przez cały film tak współczułam tej Annie, że wszyscy ją za wariatkę mają i polubiłam tę postać, a tu nagle taka niespodzianka. Horrory jednak potrafią zaskakiwać. Plus dla tvn-u, że nie było reklam co 10 minut:)

ocenił(a) film na 4
K_i_N_g_A_88

co za masakra, chyba najnizsza ocena jaka daję ostatnio, 4/10. ja nie wiem co tu miało straszyć za bardzo. plus za to że krótki film.

ocenił(a) film na 9
Pokus89

Fakt, że nie było w nim nic specjalnie strasznego i może nie był to taki typowy horror, ale mi się podobał klimat tego filmu, dałabym 6, ale za zakończenie dodatkowy bonus.

ocenił(a) film na 7
K_i_N_g_A_88

Ja Annie nie współczułam bo od razu dziwna się wydawała:P a zakończenie dla mnie też świetne

ocenił(a) film na 9
Alicja147

Kiedyś oglądałam taki horror, co był też taki wątek, że matka niby zginęła w pożarze,a okazało się, że mąż ją przetrzymywał w piwnicy, wyglądała jak potwór, straszyła wszystkich, ale żyła, myślałam, że tu będzie coś podobnego, ale na szczęście coś innego wymyślili:)

ocenił(a) film na 7
K_i_N_g_A_88

hmm kojarzę trochę ten film o którym mówisz...w tym filmie najpierw myślałam, że Alex zabija potem (nie wiem czemu) matka:D:D no ale wyszło jeszcze lepiej ciekawiej:P

ocenił(a) film na 9
Alicja147

Hehe ja Rachel na początku obstawiałam, bo taka fałszywa mi się wydawała, a potem to wszystkich po trochę. Ogólnie film niezły, zależy co kto lubi, oglądałam z bratem, ale chyba mu się nie podobało, bo na reklamach zasnął. Jak tak sobie teraz myślę to nie rozumiem paru rzeczy. Kiedy Anna zabiła tego chłopaka swojego, czy to było przed tym jak wróciła z wariatkowa, czy po?. Chyba raczej niemożliwe, że przed, bo Rachel z nim rozmawiała, ale umknęło mi to:)

ocenił(a) film na 9
K_i_N_g_A_88

Zabiła go wtedy gdy była z nim umówiona na klifie, czyli chyba noc przed tym, gdy go wyłowili:)

Klasykowiec

Dość ciekawie się ogląda, ale czy straszny NIE, czy wybitny NIE, czy ma zaskakujące zakończenie i tak i nie, bo mam wrażenie, że takie "The End'y" mają nadgonić to co dotychczas się oglądało. Odnoszę również wrażenie, że często jest tak, że mimo średniego filmu to przez wzgląd na jego zakończenie, które może wywołać efekt "wow" ludzie wystawiają wyższą ocenę - w tym przypadku nie podpisze się pod tym - wydaje mi się, że gdzieś już to widziałam. Ode mnie 4/10, idąc starą oceną FW (był to odpowiednik "poniżej oczekiwań") zawiodłam się, zostałam zachęcona komentarzami i dobrą oceną jednak szału nie było.

użytkownik usunięty
Paz_Vega

Dla mnie ten film był bardziej filmem grozy niż horrorem ,lecz wyszło mu to tylko na dobre ;) Są w nim częste nawiązania do koreańskich i japońskich horrorów,ale moim zdaniem są one niepotrzebne ,gdyż sama historia dobrze się broni :D

ocenił(a) film na 9

Nawiązania do kina azjatyckiego musiały być, bo ten film jest remakiem koreańskiego horroru "Opowieść o dwóch siostrach". PS. czym się różni horror od filmu grozy?;)

użytkownik usunięty
SonOfAPlunder

Thriller to film grozy a horror jest bardziej brutalny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones