PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4679}

Nieugięty Luke

Cool Hand Luke
7,7 12 757
ocen
7,7 10 1 12757
7,8 10
ocen krytyków
Nieugięty Luke
powrót do forum filmu Nieugięty Luke

Pytanie mam...

ocenił(a) film na 10

Może mi ktoś powiedzieć, czy Luke wkońcu umarł na końcu filmu czy nie?? Bo juz sama nie wiem...

PiRaTiCaL_PEARL

Umarł? Na pewno nie... Luke został zabrany ze starego, znajomego więzienia do nowego - prawdopodobnie o zaostrzonym rygorze. Mimo że był postrzelony to z tego co pamiętam to chyba niegroźnie bo jakoś doszedł do tej furgonetki...

evie_2

oj chyba umarl..dawno ten film ogladalem ale z tego co pamietam to nie spieszyli sie z nim do szpitala i ktos powiedzial ze umrze bo nie przezyje godziny drogi do szpitala...nie jest to powiedziane wprost ale chyba umarl...ale glowy nie dam sobie obciac...

ocenił(a) film na 10
ArekLWielki

Wieeelkie dzięki!!!!:*:*
muszę coś jeszcez napisac bo za krótki:P

PiRaTiCaL_PEARL

Też mi się wydaje, że umarł - w końcu przez cały film jak ten gość strzelał to zawsze zabijał 1kulą więc i pewnie tym razem też się nie pomylił...
Poza tym nie chcieli go przewieść do najbliższego szpitala tylko gdzieś dalej, czyli nawet jakby miał szanse na przeżycie to i tak by mu na to nie pozwolono.
Dokładnie nie pamiętam imion bo widziałem jakiś czas temu ten film :)

ocenił(a) film na 9
ziozio20

Raczej zmarło mu się. Na samym końcu więźniowie rozmawiają o nim w czasie przeszłym; wspominają go. Samo to nie świadczy jednoznacznie o jego śmierci, ale daje kolejny argument.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones