L'Inconnu du Lac

1 godz. 32 min.
6,0 2 471
ocen
6,0 10 2471
4 105
chce zobaczyć
6,8 11
ocen krytyków
{"rate":6.818182,"count":11}
{"type":"film","id":684143,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/L%27Inconnu+du+Lac-2013-684143/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nieznajomy nad jeziorem
  • Nie wiecie może, kiedy będzie premiera tego filmu w Polsce. Niedawno wróciłem z Francji, z
    Paryża, a tam na co drugim słupie na ulicy plakat reklamujący ten film. Miał on swoją premierę
    w Cannes i może dlatego. Jeśli ktoś ma jakieś informacje odnośnie premiery w Polsce,
    proszę o info. Bardzo mi zależy na obejrzeniu tego filmu.

• Timmothy ocenił(a) ten film na: 2

kamil123 http://www.nowehoryzonty.pl/film.do?id=6758&ind=idCyklu%...

• Timmothy ooo. jak fajnie, wybieram sie na nowe horyzonty, wiec mam nadzieje obejrzec ten film. dziekuje za info. :]]

• gniew_oceanu ocenił(a) ten film na: 9

kamil123 10 września na Festiwalu Filmowym Gdynia będzie pokazany w sekcji "Na horyzoncie"

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• baraqs kłamiesz.
    W filmie jest dużo scen przedstawiających męski stosunek seksualny wprost, ale nie powinno oburzać ani gorączkować to nikogo kto nie ma nic za uszami w tym kontekście. Ty niestety do tej grupy nie należysz.

Film z pedalstwem nie ma nic wspólnego, niczego nie promuje, nie zabiera głosu, jest w pełni neutralny i każda osoba świadomie heteroseksualna zdaje sobie z tego sprawę.
    Co prawda same sceny męskich stosunków seksualnych nie są przyjemne dla oka, ale nie od tego są by były przyjemne. To nie koncert życzeń.

• onverybottom ocenił(a) ten film na: 7

maskey "Co prawda same sceny męskich stosunków seksualnych nie są przyjemne dla oka" - jak to? są bardzo przyjemne dla oka.

• onverybottom wizualnie są w pewnym sensie wysmakowane (gra słów), kompozycyjnie dopieszczone i w tym kontekście nie są bynajmniej brzydkie, ale nie kazdy mężczyzna lubi oglądać jak się 2 innych mężczyzn parzy. Nie ma w tym wcale homofobii.

• olasza ocenił(a) ten film na: 7

maskey wlasnie mialam okazje obejrzec...podobal mi sie
    nie przeszkadzal mi wcale meski seks, gdyz glowny watek tego filmu jest zupelnie inny