PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712446}

Nigdy nie jest za późno

Ricki and the Flash
5,9 25 993
oceny
5,9 10 1 25993
4,4 7
ocen krytyków
Nigdy nie jest za późno
powrót do forum filmu Nigdy nie jest za późno

Wieczór filmowy z Meryl Streep - NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO - jest śmiesznie,nostalgicznie, depresyjnie,tragicznie,obciachowo i szczęśliwie....gdy matka rockmanka wraca do domu i chce coś ratować. Genialna M.Streep do roli specjalnie nauczyła się grać na gitarze i nie źle wymiata z gitarką na scenie i śpiewa do tego wcale, wcale. W filmie relację matki-córki wzbogaca i uwierzytelnia bardzo pokrewieństwo rodzinne (Mamie Gummer jest prawdziwą córka Meryl).Kulminacyjna scena z wesela ekologicznego z oprawa muzyczna harfistek na szczęście przebuja rockowe brzmienie zespołu Ricki. Meryl jak zwykłe świetna.....film oceniam na średni:)

nemezis1212

Naprawde specjalnie sie nauczyła grać na gitarze? Bo powiem szczerze że mi troche szczęka opadła. Ja lata temu rzuciłem gitare w kąt bo nie dałem rady a tu czytam że kobieta w tym wieku dla samej roli nauczyła sie grać? Za samo to należy jej się ukłon w pas i mega szacun!

ocenił(a) film na 6
SlighterPiper

Oczywiście nie jestem ekspertem w muzycznej edukacji....bazuje na informacjach o filmie z internetu, Meryl jest bardzo muzykalna i szybko się uczy.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
nemezis1212

Podobno do roli w "Koncercie na 50 serc" nauczyła się trochę grać na skrzypcach, więc z gitarą jest równie prawdopodobne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones