PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 904
oceny
6,2 10 1 166904
5,2 24
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

Film jest malo ciekawy,beznadziejnie zagral Zmijewski,Stenka w miare swoich mozliwosci.Mysle ze jakby inny rezyser wzoil sie z to moglismy miec cos lepszego.Wolszczak zdecydowanie lepsza od Stenki.

zegan333

To miał być żart . ? Bo mało śmieszny... Każdy ma inny gust - fakt , ale "Nigdy w życiu" jest dużo lepszym i dużo lepiej zagranym filmem, myślę że większość mogłaby się ze mną zgodzić ; ]
Pozdrawiam

katherine8

Ja sie zgadzam :) Lubiłam Wolszczak zanim zagrała w tym filmie. Stenka 100% lepsza, Zmijewski jak zawsze, tylko Jabłczynska troche mnie irytowala na poczatku, ale w koncu to dzieciak byl jeszcze...

unknown80

Przepraszam, zwracam honor Jabłczyńskiej, właśnie oglądam drugą cześć (żeby być sprawiedliwą) i sto razy lepsza od Niklińskiej. Może ta druga część nie jest taka straszna i ta Wolszczak jeszcze ujdzie, z wyglądu aktorzy lepiej pasują do książki i koncepcja też bardziej książkowa, gdyby tylko głównym motywem filmu nie były cycki Wolszczkowej itp... No i ta Tośka...

ocenił(a) film na 4
katherine8

Jak sama napisalas Każdy ma inny gust

ocenił(a) film na 6
zegan333

Bzdura. Stenka to inna klasa niż Wolszczak. Bardzo ładny, ciepły i pozytywny film :) ot, komedia romantyczna na długi wieczór w kocyku z lampką winka :)

zegan333

ten film jest świetny, dla mnie JA WAM POKAŻE to zwykłe .. gówno . A NIGDY W ŻYCIU jest świetne ;D

ocenił(a) film na 4
kawaaii14

To twoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones