PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8171}

Noc na Ziemi

Night on Earth
7,9 43 906
ocen
7,9 10 1 43906
7,3 28
ocen krytyków
Noc na Ziemi
powrót do forum filmu Noc na Ziemi

jw. zapomnialem w jakiej gazetce ... ale podam jak tylko to bedzie mozliwe

malcolm_3

"Noc na ziemi" za płytce? Chciałabym mieć, lecz w moim kiosku ani widu, ani słychu. Jak będziesz wiedział w jakiej to gazetce, to daj znać!

ocenił(a) film na 10
talulah

witaj :) Glamour 08/2005 - 9,99 PLN. Jak nie dostaniesz, to daj znac - przesle Ci ... (np. pobranie + plytka)
pozdrawiam miłośniczkę dobrego kina :)

ocenił(a) film na 9
malcolm_3

ano zgadza sie, wczoraj zakupilam, dzisiaj ogladam po raz nie-pamietam-ktory :]

ocenił(a) film na 10
Vira

mimo, ze ponoc gorsza jakosc i czasem lektor, to i tak chwała wydawcom za DVD: Noc na ziemii, Między slowami ... Czekam na Blues Brothers :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
malcolm_3

Z ciekawostek... jeszcze jakieś 2 tygodnie temu można było zakupić w Empiku box pięciopak Jarmuscha za 50 PLN. Zawierał on "Poza prawem", "Noc na Ziemi", "Nieustające wakacje", "Mystery Train" i "Inaczej niż w raju". Zdaje się, że tak korzystną cenę zawdzięczaliśmy gapiostwu obsługi, bo wszystkie wymienione filmy można było w tym samym przybytku nabyć oddzielnie po 30 PLN każdy. Niestety chłopaki się chyba skapnęli... i ostatnio w miejscu, gdzie wcześniej dumnie eksponowali pięciopak, leżą teraz jego rozparcelowane składniki... w starej cenie.

Mnie na szczęście udało się zawczasu z promocji skorzystać :-)

użytkownik usunięty
Kagan

Szczęściarz :) Nigdy z takim boxem się nie spotkałem - w ogóle jedyna pozycja Jarmusha jaką mam na DVD, to Truposz :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones