PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691078}

Noc oczyszczenia: Anarchia

The Purge: Anarchy
6,2 57 551
ocen
6,2 10 1 57551
5,2 11
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Anarchia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Anarchia

1 część według mnie to żenada, 2 dostaję pozytywne opinie i wysokie noty więc zastanawiam się
czy jest lepsza od 1 części i czy jest do dobry film na wypad do kina;)

RinOkum

no moim zdaniem ta część jest zdecydowanie lepsza niż pierwsza, trzyma w napięciu i ciągle coś się dzieje, dla mnie na plus było tez to, że cała akcja nie rozgrywała się tylko w jednym miejscu jak w jedynce, a w duzej mierze np. na ulicach miasta

ocenił(a) film na 7
kataro7

film ogólnie średniawy trochę bardziej na plus. Jest parę niedociągnięć najpierw Cali mówi do typa tato później dziadek. 40 minut przed 12 jest jasno ale jak już zaczyna się noc to strasznie ciemno :)

ocenił(a) film na 9
klan96

CO
??????????

To że było ciemno a jasno to tylko że film nie mógł trwać pełne 12 godzin i zawsze był dziadek WTF? nie oglądałeś uważnie

"GOD"

ocenił(a) film na 7
Hellers

raz do nie go powiedziała tato i jeszcze z kolegami się śmialiśmy że to jakaś patologiczna rodzina. a z tym czasem to mogli to lepiej rozłożyć, dużo lepiej ;)

klan96

Własnie niedawno wrocilam z kina i faktycznie dziewczna raz powiedziala do niego tato, a potem już dziadek, co też mnie z przyjaciółką rozbawilo ;p

ocenił(a) film na 6
martiin

Pewnie powiedziała "Pa" czy coś w tym stylu i tłumacz przetłumaczył na "tato".

ocenił(a) film na 6
nikike

Nawet w obsadzie jest "Papa Rico"

klan96

Cali mówi tato , czy tak została przetłumaczona wypowiedź ?

ocenił(a) film na 10
RinOkum

Tak jak kolega wyżej napisał,film trzyma w napięciu cały czas i ciągle się coś dzieje ;) warto iśc do kina

RinOkum

Moim zdaniem ta cęść bije jedynke na głowe, ma więcej akcji, bardziej wciaga i zasługuje na miano horroru, czego o pierwszej części raczej nie powinno sie mówić ;>

ocenił(a) film na 6
martiin

Gdzie ty tu masz horror?

nikike


Po pierwsze, gdy piszesz wprost do mnie, to chociaż rób to z szacunkiem, jak już Ty*...
Jeżeli Sam nie potrafisz znaleźć w tym filmie elementów horroru, to przykro mi, ale to już nie mój problem. Rozumiem, że przypisany gatunek filmu na filmwebie nie zawsze jest trafny, ale jak dla mnie, tu akurat pasuje, bynajmniej bardziej, niż inny gatunek filmu, który zapewne chcialbyś mu przypisać.

ocenił(a) film na 9
martiin

To nie horror ... nie pasuje jest to zwykły film sensacyjny/thiller nic nie przeraża więc nie może być horror :D

ocenił(a) film na 6
martiin

Zanim zaczniesz się czepiać, że ktoś pisze "ty" z małej litery, może najpierw naucz się używać słowa "bynajmniej" xD

ocenił(a) film na 6
RinOkum

Na pewno nie jest to horror, jeśli za horror uważacie film w którym po prostu giną ludzie to okej, ale w dobrym horrorze tak to nie wygląda. Film niezbyt wciąga,ale nie mówię, że wcale, coś tam ciekawego jest, ale nie zasługuje na ocenę wyższą niż 6/10. Najgorsze było to, że puścił tę straszą dzianą babkę wolno...

ocenił(a) film na 6
Vicerx

Nie no, właśnie super było jak tą babę puścił w podskokach, aż prawie wybuchłem śmiechem bo taka była komiczna.

ocenił(a) film na 6
nikike

no taak, też z niej nie mogłam, ale, no kurd, to było takie niesprawiedliwe...

ocenił(a) film na 6
Vicerx

Fajnie by było jakby się w tej sytuacji pojawiła w trójce...

użytkownik usunięty
RinOkum

Jak masz ochotę na sporo akcji w starym dobrym stylu to jak najbardziej warto !!!

ocenił(a) film na 6
RinOkum

Całkiem niezła rozrywka, nic ambitnego, ale przyjemnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones