PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300023}

Nowe życie

The Lazarus Project
6,7 11 716
ocen
6,7 10 1 11716
6,0 2
oceny krytyków
Nowe życie
powrót do forum filmu Nowe życie

10/10 WSPANIAŁY!!!!

ocenił(a) film na 10

Nie wiem dlaczego tak mało punktów??Film jest cudowny, trzymajacy w napieciu, nieprzewidywalny, zaskakujący czyli to co lubie najbardziej. Wielkie brawo dla rezysera!!!

ocenił(a) film na 6
lady_key_2

Przyznaje, że film trzyma w widza w napięciu, ale jest bardzo przewidywalny. Przez dłużą część filmy niestety mało się dzieje i dopiero pod koniec robi się interesująco, ale wtedy już wiemy, że bohater nie jest wariatem - tytuł zdradza wszystko. Pięć gwiazdek.

hcosim

Dokladnie film przewidywalny ale wedlug mnie ma ten klimat ktorego w wielu produkcjach brakuje poza tym muzyka bardzo dobrze dobrana noi calkiem niezla gra aktorow. Moja ocena to 7

bartech1988

Zgadzam się z lady_key_2. Ten film jest niedoceniany.

ocenił(a) film na 9
nero3

Popieram Was w 100% film jest rewelacyjny! Nie wiem dlaczego jego ocena to tylko 6.91. Zasługuje na dużo więcej!

Rafal23

Również przychylam się do tej opinii. Film bardzo mi się podobał i niesamowicie wkręcił. Nie spodziewałem się czytając opinie o tym filmie że aż tak bardzo przypadnie mi do gustu. Nie wiem czy Wy też zwróciliście na ten dysk który zawisł na drzewie i słowa że "zajmie się tym poźniej" jakoś przeczuwałem że będzie to klucz do rozwiązania całej tej sprawy :).

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones