PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300023}

Nowe życie

The Lazarus Project
6,7 11 716
ocen
6,7 10 1 11716
6,0 2
oceny krytyków
Nowe życie
powrót do forum filmu Nowe życie

Witam,film bardzo dobry,trzyma w napięciu i jest nieźle pokręcony,troszke przewidywalny ale ujdzie.Jak komuś podobała się Potęga strachu (Running Scared) to nie będzie zawiedziony,szybki zwrot akcji i doskonała gra Paula Walkera,który wg mnie pasuje do takich filmów pomimo ze zabłysną głownie z filmów akcji.POLECAM

Egzekutor

Nie zgodzę się, że film jest przewidywalny od początku do końca. Prawie do końca nie wiedziałem który scenariusz będzie prawdziwy, ten z początku filmu, ten o śmierci rodziny głównego bohatera, czy może ten o wątku miłosnym.

toxickm

***SPOILER***
Na początku powiedziałem, że na pewno miłość do rodziny zwycięży :), Takiej amerykańskiej rodziny, gdzie każdy każdego kocha, są probelmy, ale dziecko tęskni, bla. bla, bla, usa.

Niestety cieniutki. Nawet nie będę oceniał- nie wiem jak...1 to za mało, bo coś sięjednak działoi chwilami było względnie...3 to max chyba.

3/10 Szkoda czasu, nie polecam

użytkownik usunięty
JajoX

Zgadzam się z przedmówcą, jak na swój gatunek film jest zbyt powtarzalny i przewidywalny, oklepany temat nakręcony w schematyczny sposób, dałem notę 5/10 bo jednak film da się obejrzeć.
Jeśli ktoś spodziewa się zobaczyć w tym filmie świetne psychologiczne kino to się rozczaruje, nawet gra aktorska nie jest na wysokim poziomie, moim zdaniem nikt by nie ucierpiał gdyby ten film wogule nie został nakręcony.
Ogółem można obejrzeć lub nie, jak kto woli.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

oj nie bylo tak zle, widzialem gorsze ten szczegolnie pod koniec daje do myslenia, nieco zaskakuje, wiec stratą czasu nie bylo jego obejrzenie

użytkownik usunięty
Egzekutor

ten film nie ma nic wspolnego z running scared
PS szybkie zwroty akcji? pfff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones