PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300023}

Nowe życie

The Lazarus Project
6,7 11 716
ocen
6,7 10 1 11716
6,0 2
oceny krytyków
Nowe życie
powrót do forum filmu Nowe życie

Nie bardzo rozumiem co tak wiele osob widzi ciekawego w zakonczeniu, bylo slabe, sztuczne, do bolu hollywodzko przeslodzone, nierealne i naciagane.
Narodowy program resocjalizacji w fazie eksperymentu, trzymany w tajemnicy przed swiatem, traktujacy ludzi jako szczury laboratoryjne- jednym slowem zalazek olbrzymiego skandalu gdyby sprawa ujrzala swiatlo dzienne... a jednak pacjenci dwukrotnie wymykaja sie spod kontroli lekarzy, malo tego glowny bohater zostaje wypuszczony do domu niemal z zyczeniami "szerokiej drogi", pomimo ze jego resocjalizacja zakonczyla sie tym, ze chwile wczesniej grozil siekiera jednemu z pracownikow, a reszte personelu zaszantazowal.

Ten film mogl miec conajmniej 3 rozne zakonczenia, moim zdaniem wybrali najgorsze, takie najmniej psychologiczne, wiecej tu dramatu i thilleru.

Co do reszty, sprzeciwie sie komercyjnie szerzonym opiniom:

*gra aktorska nie byla zenujaca- nie byla swietna, raczej poprostu przyzwoita

*muzyka nie byla swietna, poprostu byla.

6/10

mastique

jak najbardziej się z Tobą zgadzam, na końcówce się strasznie zawiodłam. Bo przez taką końcówkę, film nie jest psychologiczny, ja się jak już spodziewałam tego, jak on przyjechał pod ten swój dom, że on podjeżdża, a żona go nie widzi, bo faktycznie został zabity a to co widzieliśmy było już po śmierci. No ale było inaczej i dlatego ode mnie również 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones