PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10686}

Ośmiokąt

The Octagon
5,8 609
ocen
5,8 10 1 609
Ośmiokąt
powrót do forum filmu Ośmiokąt

cały ten pomysł ze szkoleniem ninja i klimat miejsca w którym przebywali bardzo mi się podobał. Niestety wiele niepotrzebnych, nudnych wątków. Ogólnie tylko 5/10, a mogło być o wiele więcej. Jeżeli ktoś jest fanem produkcji z lat 80 - tych o tematyce ninja, będzie w miarę zadowolony.

ocenił(a) film na 8
Joe_Armstrong

Zgdzam się ze pomysł ze szkoleniem Ninja i Klimat Miejsca w którym przebywali był fajny .Ponato dobre były ostanie finałowe walki w wykonaniu Chucka z tymi Ninja w tym ośrodku oraz walka Norrisa z Nortonem .Jedynie co mi się nie podobało w tym filmie to to ze wydawało mi się ze jest on bardzo tanio zrobiony ,taki niskobudzetowy ,troche jakby zalatywał tandetą ale może wydawało mi się przez to ze to już starsza produkcja ...A jak ty sądzisz o tym Joe ?

ocenił(a) film na 5
bradock

Czy ja wiem... film nieźle się trzyma i jest moim skromnym zdaniem lepszy od wielu produkcji z Sho Koshugim. Może ci się tylko wydawało, bo ja dopiero teraz oglądałem go pierwszy raz i nie było tak źle. Chuck świetnie walczył i bardzo podobało mi się jak ci ninja wychodzili z cienia atakując go. Za niedługo zrobię na swoim profilu blog o ninja, więc w razie czego już zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji. POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones