plakat filmu O czymś innym

O czymś innym

O něčem jiném
6,9 312
ocen
6,9 10 1 312
423
chce zobaczyć
{"rate":6.75,"count":4}
{"type":"film","id":117958,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/O+czym%C5%9B+innym-1963-117958/tv","text":"W TV"}]}
O czymś innym
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    wypożycz
    od 8,99 zł
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    abonament
    za 24,99 zł


Vera (Vera Uzelacová) i Eva (Eva Bosáková) prowadzą zupełnie odmienne życie ale łączy je to, że obie są nieszczęśliwe i desperacko chcą wyrwać się z rutyny i codziennych trudów. Eva jest gimnastyczką i całe dnie spędza na treningach. Nie miała czasu na założenie rodziny, choć zawsze tego pragnęła. Obiecuje sobie, że po najbliższychVera (Vera Uzelacová) i Eva (Eva Bosáková) prowadzą zupełnie odmienne życie ale łączy je to, że obie są nieszczęśliwe i desperacko chcą wyrwać się z rutyny i codziennych trudów. Eva jest gimnastyczką i całe dnie spędza na treningach. Nie miała czasu na założenie rodziny, choć zawsze tego pragnęła. Obiecuje sobie, że po najbliższych mistrzostwach świata skończy ze sportem i rozpocznie nowy etap w życiu. Vera natomiast jest przykładną żoną i matką. Zajmuje się domem i tak bardzo pochłonęła ją monotonia codziennych obowiązków, że nawet nie spostrzegła kiedy upłynęły jej te najlepsze lata pełne wielkich planów i ambicji. Teraz chce coś zmienić, a drogą do tego ma być znalezienie sobie kochanka.

O czymś innym zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.