PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504749}

Obama - Wielkie Oszustwo

The Obama Deception: The Mask Comes Off
6,7 582
oceny
6,7 10 1 582

Obama Wielkie Oszustwo
powrót do forum filmu Obama - Wielkie Oszustwo

I dlaczego zawsze jest tak trudno cokolwiek zrobić politykom jak np. prezydentowej Kaczyńskiej mordzie xD itp. ludziom,szacunek za ten film,naprawdę wiele wniosków z niego wyciągnąłem i daje dużo do myślenia.

Daeli

Nie oglądałem tego filmu ale myślę że osoby które wierzą w różne teorie spiskowe to raczej nie myślące osoby wiec nie pisz ze daje Ci to dużo do myślenia.Na pewno wierzysz również w to że usa sama siebie zaatakowało i że nigdy nie wylądowali na księżycu. Komuś bardzo zależy na to żebyście wierzyli w głupoty które wam się wygaduje i niestety te osoby ktore wymyslaja teorie spiskowe robia to bardzo skutecznie. Naprawdę tak skutecznie że ludzie po obejrzeniu ich filmów wierzą w wszystko co sie do nich mowi.

piotr19

Zamknij japę bo masz a małe pojęcie w temacie żeby sie wypowiadać. artykuły i felietony nie wzięły sie marsa, to praca innych na ten temat. Mamy banki, które pożyczają nam nieistniejące pieniądze, setki naukowców twierdzących iż World Trade Center zostało wyburzone w sposób kontrolowany, zatrutą fluorem wodę, zatrute jedzenie i nawet wzmianki o użyciu go jako 'broni' , zatrute środki higieny osobistej, wojny bez racjonalnego powodu, półtajne organizacje typu Bilderberg Group, odtajnione dokumenty dotyczące sponsorowania terroryzmu przez rządy , organizowania wojen i finansowania obu stron konfliktu, chipowanie noworodków w Japonii...Jak ktokolwiek w takich sytuacjach może jeszcze w ogóle używać terminu: 'teorie spiskowe'?

piotr19

morda juz ok?

użytkownik usunięty
piotr19

to raczej te niemyslace osoby uzywaja zwrotu teoria spiskowa na wszystko co im zakloca codzienny spokoj...

piotr19

proponuję wpisać sobie w google hasło "teorie spiskowe które okazały się prawdą" to się zdziwisz co kiedyś było uważane za teorię spiskową, a co dzisiaj jest faktem historycznym

szczerze mówiąc śmieszą mnie ludzie, którzy zarzucają fanom teorii spiskowych (ja nim nie jestem) bezmyślność itd. a tymczasem sami bezmyślnie uwierzą we wszystko co usłyszą w TV i przeczytają w gazecie. cokolwiek powie TVN czy napisze wyborcza itd. to dla nich prawda absolutna, a kto nie wierzy mediom na słowo ten dla nich głupiec

ocenił(a) film na 2
Daeli

Ten film to same domysły i ani jednego faktu, totalne dno. Naprawdę nie wierzcie we wszystko co wam pokazują w filmach. O tym filmie świadczą "autorytety" w nim się wypowiadające: dwóch raperów, komik i goście żyjący z pisania książek przeciw rządowi USA. No i gwóźdź programu mapka z 1:35:27 czasu filmu. Jakim trzeba być ignorantem i głąbem, żeby we własnym filmie zamieścić taką mapkę, 3 katastrofalne błędy na jednej mapce. I to ma być wiarygodny twórca i film?!

Ludzie myślcie sami, niech nikt nie myśli za was!

frugo_2

Pozwolę sobie wtrącić się w dyskusję. Zaznaczam, że filmu nie widziałem, a na forum trafiłem poprzez zainteresowanie tematem New World Order. [Do piotra19] Nie chcesz wiedzieć co tak naprawdę ci najwyżsi próbują z nami zrobić. Radziłbym poczytać książki H. Pająka nt. Iluminatów. Prawdą niestety jest to, że większość mediów została przez nich opanowana. Zaznaczam w tym miejscu, że nie jestem moherowym beretem - owszem jestem człowiekiem wierzącym, ale potrafiącym myśleć krytycznie i sceptycznie podchodzić do tematu. Uważam się za Polaka, nie za Europejczyka, tak jak próbują mi wmówić ci wszyscy od Unii Europejskiej i dalej agend Rządu Światowego. Wracając do Iluminatów - chcą zniszczyć chrześcijaństwo przede wszystkim dlatego, że jest ono kolebką narodu - ono tworzy podstawowe zagadnienia bytu narodowego, daje jego podstawy (polecam prace F. Konecznego). Ich zadaniem jest wprowadzać nas w błąd, siać zamęt [więc lądowanie na księżycu może (choć nie musi) być fałszem] , abyśmy odwrócili się nie tylko od Boga, ale również od podstawowych wartości moralnych, zamienić je na kult pieniądza. Zaznaczam, że to wierzchołek góry lodowej, tak więc zapraszam do dyskusji.

N3vermind

Widzisz - a mi sie marzy aby spoleczenstwo widzialo w pierwszej
kolejnosci siebie na wzajem jako ludzi - wspolnych pelnoprawnych
obywatelach Ziemi i naszej cywilizacji ogolnie a nie jako Polaka,
Amerykanina, Niemca itp itd. Dlaczego??? Bo jesli przyjdzie nam sie
zmierzyc kiedys z prawdziwa globalna katastrofa to szybko sie okaze, ze
kazdy czlowiek jest na miare zlota - po odpowiednim wyginienciu naszej
populacji ktorej jest w nadmiarze oczywiscie. Podam taki czysto
teoretyczny przyklad, Grupa A wlaczy z grupa B dopoki nie znajdzie sie
bardziej zagrażająca inna grupa C. Czyli gdyby sie okazalo ze nie
jestesmy we wszechswiecie sami i zaczeli bysmy do tego walczyc z inna
cywilizacja konflikty na samej ziemi pewnie by zmalaly- a my bysmy
patrzyli na siebie w 1 kolejnosci jako na ZIEMIAN a nie Niemca, Polaka
itp.
A puki co jestesmy skupieni na walce o wplywy miedzy soba. Tak mi sie
przynajmniej wydaje, nie obstawiam tego jako pewniak!
Wizje bycia Europejczykiem jaka nam wpajaja jak mowisz media sa o tyle
wg mnie sluszne sluszne po wzieciu pod uwage, ze jako pojedyncze karaje
europejskie jestemy za slabi na arenie miedzy narodowej w porownaniu do
USA, Rosji i Chin, a przynajmniej latwiej jest wywierac wplyw na
polityke miedzynarodowa.

Co do ksiazek Pana Pajaka to sie nie chce wypowiadac wystarczy wejsc na
jedna z jego oswieconych stron i sie przekonac ze Pan Pajak ma problemy
z grafomanstwem a jego wizje Raptailow ,UFO czy innych serpentynow sa
zbyt niepowazne aby na powaznie brac jego ksiazki dotyczace Iluminatow.

Kolejna sprawa jest taka ze Bogu to nawet nie chce wchodzic w dyskusje
bo nie wiem o jakim BOGU mowisz - jesli o tym chrzescijanskim to trudno
mi to nazwac kolebka cywilizacji, bo wg mnie wiara Chrześcijańska -
Rzymsko Katolicka oparta jest na klamstwie i niewiedzy spoleczenstwa
jesli tylko sie zacznie samemu przegladac prawdziwe historyczne fakty
dotyczace KK a nie swoja wiare opierac tylko na tym co ksiadz w kosciele
na mszy powie, czy dzieciom na zajeciach z religii.

Ale z jednym sie zgodze bez 2 zdan ze obecna popkultura chce w nas wpoic
kult pieniadza i juz jest to wlasciwie uczynione. Ale trudno sie dziwic
jesli prawda jest co sie czyta: ze kolejne pieniadze w stanach tworzy
sie (dodrukowuje) na podstawie dlugu zaciagnietego przez spoleczenstwo -
tak najbardziej ogolnie mowiac.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ottiss14

Uspokoję Cię ,Ty już jesteś tym wszystkim o czym marzysz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Daeli

Iluminati, NWO ogólnie kupa śmiechu. Dalej w to wierzysz

krx01

Jak w 2013 zaczną chipować amerykanów w ramach państwowej służby zdrowia wprowadzonej przez Obamę ,a której nikt nie chciał to dalej będziesz się śmiał? To kwestia podejścia do tematu. Jeżeli wyobrażasz sobie ,że światem rządzi grupka ludzi którzy siedzą w podziemiu w czarnych płaszczach z kapturami nad mapą świata to oczywiście jest to obraz absurdalnych i na tej zasadzie większość ludzi wyśmiewa realne zagrożenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones