PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504749}

Obama - Wielkie Oszustwo

The Obama Deception: The Mask Comes Off
6,7 582
oceny
6,7 10 1 582

Obama Wielkie Oszustwo
powrót do forum filmu Obama - Wielkie Oszustwo

Amerykanie to debile jeśli chodzi o geografię, kretyni kompletni. Ale może w ich podręcznikach jest napisane, że Rumunia to tak naprawdę Serbia, Armenia to Azerbejdżan, który dodatkowo graniczy z zagadkowym państwem, które leży w miejscu Morza Kaspijskiego. Ale nic to. Przecież zamiast Morza Kaspijskiego mamy pokazany jakiś akwen wodny idealnie pokrywający się z granicami Turkmenistanu.
Skrinszot http://img21.imageshack.us/img21/2413/mapabrv.jpg :)

ocenił(a) film na 2
Pasztet_oo7

Masz rację też zauważyłem, że Morze Kaspijskie jest coś nie w tą stronę :D. To po prostu tragedia, ja wiedziałem, że Amerykanie są głupi ale to przechodzi ludzkie pojęcie. Cały film to zbieranina domysłów bez żadnych faktów i te autorytety, dwóch raperów, komik i goście którzy żyją z pisania książek z teoriami spiskowymi. Śmieszne ! Według mnie ten naród dąży do samozagłady skoro ludzie tam oglądają takie filmy i w to wierzą, no ale czego się spodziewać po narodzie, który stworzył i ma wyznawców scjentologii.
A co do filmu to strasznie nudny i ciężko się ogląda, słowa oligarchowie, marionetka i Grupa Bilderberg słyszałem chyba z 1000 razy, a żadnego konkretu. Nie tego się spodziewałem.

frugo_2

ale przynajmniej Polskę dobrze zaznaczyli :).

ocenił(a) film na 8
frugo_2

zobacz film na youtube wezwanie do przebudzenia duzo lepszy i nie politykują

duzo lepiej przednstawiona jest ta grupa, bankierzy i jak to ogolnie działa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones