PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 79 007
ocen
5,7 10 1 79007
4,8 32
oceny krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Co za debilny pomysł? Chyba że w przyszłości potrafią się rozmnażać...

hyrkan

Religijne myślenie cie zabiło a.Sorry ,ale ja tak nie myślę :).Niestety sam zagoniłeś się w sprawy na które nie masz pojęcia .I Dobrze cie na to sprowadziłem bo to taki miałem plan .Leworęcznych itp W tym temacie nie masz żadnego pojęcia bo z wyjątkiem Biologi leżysz stary i to grubo .Warto mieć wiedzę też na inny temat

ocenił(a) film na 5
Delgados

W skrócie (po raz piąty):

Myślenie naukowe polega na obserwacji świata i wyciąganiu wniosków zgodnie z regułami logiki.

Myślenie religijne polega na posiadaniu poglądów i wymyślaniu dla nich uzasadnień w postaci różnych historii o bogach etc.

Twoje pisanie to w większości szukanie jakiejś furtki dla homofobii. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Jakieś dane, że jestem zabity? :) Po prostu nie przepadam za gadką z ignorantami.

ocenił(a) film na 5
Delgados

No, plan pisania głupot, żebym odpowiadał na nie jak na głupoty, był rzeczywiście błyskotliwy. Aż mnie ciekawi, jaki będziesz miał następny plan.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Poza tym jak zwykle wrzuciłem Twój post w translator, żeby mi to przełożył na polski, albo choć angielski, niemiecki, rosyjski lub czeski, ale translator się wyłożył. Musiałbyś się trochę postarać.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Kto "wkalkulował" jakiś błąd w biologię? :D

Myślisz religijnie

ocenił(a) film na 5
Delgados

Raz jeszcze piszesz o niezbędności, którą sobie uroiłeś. Przyznaję, że ciężko mi się rozmawia z osobą, która w 3/4 odpowiada swoim wyimaginowanym przyjaciołom. No ale cóż, masz prawo tu być.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Popęd również nie jest "po coś". Popęd jest efektem losowania i presji środowiska. Jest skutkiem. Nie jest działaniem stworzonym w celu. Natura nie ma celu. Bogom się przypisuje cele.

Myślisz, dla odmiany, religijnie.
Możesz mi dać namiar na księdza, który uczył Cię biologii? Mam pewne uwagi dla niego.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Rzeczywiście homoseksualiści nie kwestionują tego, że rodzą się dzieci.

Uwaga "nawet homo" jest z kolei homofobiczna. Homofobia dobrze koreluje z niską inteligencją.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Przewidziałem, skoro Ci o tym napisałem wcześniej. Czy bez kłamstwa nie umiesz rozmawiać?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Tym się zresztą różni nauka od Twojej paranauki, że na podstawie obserwacji jest w stanie tworzyć weryfikowalne przewidywania. Ty natomiast tworzysz baśń mającą uzasadniać przeszłość, ale nie pozwalającą na wyprowadzanie przewidywań. Sensotwórcza rola tej baśni jest wyjaśniona w "Mitologii współczesnej" Napiórkowskiego.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Piszesz cały czas o mnie. IMO jesteś ukrytym homoseksualistą. Dlatego tak Cię boli ten temat i dlatego okazujesz mi takie zainteresowanie.

hyrkan

Bronić marzeń nie pokona nikt :) To twój poziom

ocenił(a) film na 5
Delgados

W jakim to jest języku? I ile kosztuje przekład na polski?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Zgadzamy się przecież, że jestem inteligentny. :) Nic dziwnego, że Cię zainteresowałem.

ocenił(a) film na 5
Delgados

To możliwe, że uważasz dyslektyków za błąd natury. W końcu to jest jakaś dysfunkcja intelektualna. Nie jest najpoważniejszą z Twoich.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Obroną przed czym? Jesteś bardzo dobry w etykietowaniu, wobec czego prawdopodobnie jesteś pracownikiem osiedlowego sklepu i przez cały dzień przyklejasz etykiety na produkty. Poza etykietami, błędami językowymi i myśleniem religijnym nie ma nic w Twoich postach.

hyrkan

Nie spamuj człowieku .Jak chcesz coś powiedzieć to pisz normalnie .Nie odpowiem ci jak zachowujesz się jak nastolatek

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie spamuj, człowieku!

ocenił(a) film na 5
Delgados

W ogóle pisz normalnie, nic tylko lejesz wodę.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Jak zwykle omijasz wszystkie moje pytania, żeby mnie personalnie zaatakować.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Miałeś podać źródła naukowe. Gdzie są? Póki co powołałeś się na pogląd dawno podważony.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Gdzie ta analiza seriali na którą czekam? Czyżbyś stchórzył?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Mimo wszystko to miłe, że przy całym braku zdolności chciałeś się czegoś nauczyć. Nie udało się, ale sama próba to też wielka wartość w chrześcijańskim świecie.

ocenił(a) film na 5
Delgados

No i polecam na przyszłość więcej myślenia racjonalnego, a mniej religijnego. Nie przypisuj naturze swojej homofobii. Serio serio.

hyrkan

Dla mnie jesteś akceptowalnym błędem .Sorry nie mam nic do ciebie

ocenił(a) film na 5
Delgados

Na zmianę wyrazy zainteresowania i obelgi. A gdy prosiłem o coś merytorycznego, to cisza.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Może zacznij od szkolnych podręczników? Bo tak skoczyłeś na głęboką wodę od razu i nic dziwnego, że się to skończyło porażką.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Z ewolucją ma zresztą problem dużo ludzi, bo im się ona nie zgadza z ich systemem wartości.

ocenił(a) film na 5
Delgados

To jest ciekawy błąd poznawczy: próba wyszukiwania dowodów potwierdzających nasze przekonania. Nosi nazwę błędu konfirmacji. W szczególności szukamy osób patrzących na życie jak my, które osiągnęły sukces, żeby go przypisać naszym zasadom, albo szukamy przypadków remisji choroby we własnej wspólnocie religijnej, żeby przypisać papieżowi uzdrowienie.
Ty natomiast wyszukujesz homoseksualistów w filmach, żeby karmić homofobię, a naturę próbujesz przez pryzmat swoich złudzeń przedstawiać. Jako przypadek do omawiania jesteś dość ciekawy, choć nie na długo.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy mogę Ci jeszcze coś wyjaśnić, czy już doszliśmy do kresu możliwości w tym semestrze?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Jak oceniasz ten spektakularny błąd logiczny, gdy napisałeś, że jeśli nie czytasz moich postów, to ja Ci nie odpowiadam? :)

Nie załapałeś, że skoro nie czytasz, to nie wiesz, o czym ja piszę, no i w konsekwencji to Ty mi nie odpowiadasz. Ja Twoje posty czytam, choć trochę z żalem, że poziom kształcenia w tym kraju jest tak niski.

hyrkan

Cała strona praktycznie jest twoja . Hhehehe

Delgados

Zagłuszasz .To nie jest dyskusja tylko monolog .Nie będę uczestniczył w twoim cyrku .Do tego cyrku ręki nie przyłożę .Na tym polega twoja polityka ?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Mieliśmy mieć dyskusję? Czyli poza mną przyjdzie tu ktoś, kto coś ogarnia z biologii?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nic tylko byś lał wodę.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Odnieś się w końcu do moich postów :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie omijaj moich pytań!

ocenił(a) film na 5
Delgados

Gdzie te dane o serialach, o naukowcach? Chłopie, ile ja mam czekać?

ocenił(a) film na 5
Delgados

To jasne, że żeby zacząć korepetycje musisz mieć pierwsze informacje. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ale że Cię takie rzeczy bawią, to jest raczej żenujące.

hyrkan

Zrozum to ,że jesteś oczywiście według natury błędem :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Sam fakt, że byłeś dumny z tej riposty, powoduje moje zażenowanie. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ogólnie homofobów łączy taka zabawna cecha - nie tylko obrażają mnie wszyscy, ale wszyscy - z błędami. Wyobraź sobie 50 czy 100 ludzi o nieracjonalnych poglądach, którzy chcą mnie obrazić, piszą teksty, a w nich wszędzie błędy. Moglibyście przeklejać jakieś ataki z netów, przynajmniej poprawnie zapisane?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Znów myślenie religijne, że natura ma jakieś zdanie?

ocenił(a) film na 5
Delgados

I znów dowód kłamstewka, że mnie nie próbujesz obrazić.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Pytałem Cię, po co rozmawiasz. Jak zwykły troll po to, żeby kogoś zdenerwować. Kłamiąc - pisząc dwie sprzeczne rzeczy w dwóch sąsiednich postach - nie możesz mnie przekonać. Nie ma do czego. Nie możesz nawet wierzyć w to, co piszesz. Możesz już tylko nieudolnie próbować mnie atakować.

Prymitywizm tego rozwiązania jest efektowny, przyznaję.

ocenił(a) film na 5
Delgados

I wszystkie te ataki są po to, żebyś miał poczucie, że słusznie głosisz homofobiczne brednie?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Myślałeś kiedyś, że możesz być botem? Pewnym automatem o reakcjach dokładnie takich samych jak setki ludzi przed Tobą i po Tobie, o takich samych błędach i takich samych atakach? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Te ciągłe personalne ataki z Twojej strony. To jest Twoja polityka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones