PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665400}

Obcy: Przymierze

Alien: Covenant
5,7 79 007
ocen
5,7 10 1 79007
4,8 32
oceny krytyków
Obcy: Przymierze
powrót do forum filmu Obcy: Przymierze

Co za debilny pomysł? Chyba że w przyszłości potrafią się rozmnażać...

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy może zdałeś sobie sprawę, że nie masz naukowych źródeł i teraz musisz przejść na jakieś "moje środowiska", żeby unikać prostych stwierdzeń, że oddaliłeś się od nauki w kierunku chorych uprzedzeń, zabobonów i majaków zaburzonych umysłów? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy Twój brat też jest chorym z nienawiści rasistą?

hyrkan

A czy ty wszędzie widzisz widzisz Homofobów, Rasistów i Pisowców bo tylko się ktoś z tobą nie zgadza ? Czasem ludzie się ze sobą nie zgadzają ,a to typowa obrona mniejszości .Albo są rasistami jak to mówią żydzi ,albo homofobami to lesbijki i geje ,albo są nietolerancyjni .I to jest własnie wasz problem.Nie jesteście już nawet wstanie odróżnić wrogów .Na każdego kto z wami się nie zgadza macie określenie .Tak się śmiejecie jak mówią na was lewaki ,a używacie tych samych argumentów .Btw mój brat według twoich kryteriów pisze akty notarialne dla takich "lewaków" i tęczowych chłopców jak ty .Niestety

ocenił(a) film na 5
Delgados

Jakie "wszędzie"? :) Gdy jakiś łosiek uważa, że osoby inne są od razu "błędem", bo wmawia naturze jakieś "cele" to jest to głupek i homofob. Ale tacy ludzie nie są wszędzie. Na prawicy głównie są.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Ludzie się ze sobą nie zgadzają, bo są wśród nich tacy, którzy lekceważą naukę. Poproszeni o źródła będą unikać tematu, jakby go nigdy nie było. Raz za razem. Jak jacyś tchórze. Będą szli w zaparte, że nigdy nie pisali o tysiącach naukowców. Trudno się dogadać z ludźmi pozbawionymi inteligencji i honoru, stąd spory.

hyrkan

Każdy ma swoją rację .Jak ja ci tłumacze ,że małżeństwo to związek heteroseksualny to nie jesteś wstanie tego zrozumieć .I polityka twoich kolegów jest pusta i naiwna .Nigdzie w prawie rzymskim nie ma nic o małżeństwie w stosunku do praw osób homoseksualnych .Niestety twoje zaślepienie nie opiera się na żadnych fakach , wiedzy czy innych logicznych wyjaśnieniach .Na tym opiera się cała nasza kultura.Skoro wolisz wierzyć w bzdury nie bronie ci .Wierz w sobie w Geny Homo (nie podałeś żądnych faktów) Sam chcesz o nich dyskutować .Faktem jest ,że osoby Hetero są niezbędne jakby było bez Homo nie wiadomo .Rymuje się ^^ na pewno byśmy przetrwali .Możesz sobie z tym polemizować ,ale taki jest fakt .Idź ze swoich chłopakiem i dyskutujcie jacy to jesteście niezbędni ,a już cud się zdarzy i poczniecie syna czy córkę .W cuda warto wierzyć :D :D :D A przepraszam jesteście niewierzący w Boga no ,ale w niezbędność par ,które nie mogą stworzyć potomstwa już tak ot tak, taka dywagacja .Zjedzcie na ziemie jest jeszcze czas naprawdę

ocenił(a) film na 5
Delgados

Co za brednia. Nie każdy ma rację. Ludzie mogą mieć poglądy, ale w wielu kwestiach wiemy już, które poglądy są błędne. Ty popełniasz błędy i tyle. Nie masz racji, choćbyś bardzo chciał.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Definicje się zmieniają i tyle. O tym na przykład w podręcznikach logiki w rozdziałach poświęconych definicjom.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Kogo obchodzi prawo rzymskie? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

"nie opiera się na żadnych fakach"

No nie :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Osoby hetero nie są niezbędne.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Prymitywne ataki personalne pozwalam sobie ominąć. Rozumiem, że po prostu tak Cię wychowano. Pozdrów brata.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Jeśli ktoś jest rasistą, to nim jest. Nie potrzeba do tego Żydów. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Widzisz, odnośnie wrogów to jest ciekawy temat.

Są ataki dokonywane przez muzułmanów, są dokonywane przez komunistów, są przez chrześcijan, są przez buddystów. Twoim zdaniem, naprawdę nieprzemyślanym, ataki są powodowane przez tę czy inną religię. A moim rozsądnym zdaniem, skoro coś występuje niezależnie od religii, to nie religia jest problemem.

Jeśli się zastanowisz nad terroryzmem, to dojdziesz do znakomitego wniosku, że poglądy terrorystów są takie jak Twoje. To są ludzie z nastawieniem konserwatywnym, często rasiści, nienawidzący religii innych niż własna, rzucający proste hasła niewiele mające wspólnego z rzeczywistością, wmawiający naturze cele, próbujący decydować, kto jest błędem, a co nie, jak ma wyglądać małżeństwo etc. :)

Gdy się wzajemnie oskarżacie o powodowanie tej czy innej katastrofy, to unikacie stwierdzenia jasnego dla rozsądnych ludzi od dawna: że to ten prawicowy oszołomski zestaw poglądów prowadzi do nienawiści, wojen, zamachów, ataków, incydentów, ludzkiej krzywdy, dyskryminacji.

No ale po co widzieć, gdy można nie widzieć, prawda?

hyrkan

Możesz sobie wierzyć w co chcesz .Na twoje nieszczęście prawda jest po mojej stronie . Ile razy mam ci tłumaczyć ? Natura nie myśli,nie ma uczuć .Działa zawsze tak samo .Rozmnażanie i jeszcze raz to samo .To,że czasem wyjdzie nie tak to nic nie zmienia koniec kropka .Jak populacja rośnie to znaczy ,że wszystko jest ok .Oczywiście ,że nic nie jest 0 -1 .To ,że ktoś jest np ślepy ,daje mu te upośledzenie lepszy słuch.Czy to jest atut ? Nie ,ale tak czasem wychodzi .Np Jak rodzą się żółwie .Biegną ich miliony do wody .Natura nie "myśli" 90% populacji jest stracona .Ważne by przetrwało te 10% Tak samo jest z gejami .Oni do niczego są potrzebni.Ważne by reszta dało potomstwo .Koniec kropka.Jak ty uważasz , ,że jesteś do czegoś strasznie potrzebny? Niestety do niczego .Tacy jak ty są zbędni jeśli chodzi o zwykłe przetrwanie gatunku .Jesteś w tych 10% żółwi .Ludzie jak wy szukają na siłę celu swojego istnienia .Tworzą jakieś absurdalne teorie .Natura niestety jest w tym zabójcza .Ignoruje to i idzie dalej .To ,że zdarzy się jej błąd ? Trudno "zrobi" setki innych .Jeśli populacja idzie do przodu to po co coś zmieniać ? Kiedyś po maturze pracowałem jako monter .I na 1500 ekspresów praktycznie zawsze wyszły 3-4 błędy w montażu .Celowe ? Nie zawsze komuś się coś może zdarzyć .Jak tego nie jesteś wstanie zrozumieć to mi cię naprawdę szkoda .Ogarnij się !! Na jakim ty świecie żyjesz .

Delgados

Oczywiście w tych 90% zbędnych =]

ocenił(a) film na 5
Delgados

Oczywiście, skoro naukowcy mówią coś zupełnie innego niż Ty, ale nazistowskie oszołomy mówią to co Ty, to "prawda jest po Twojej stronie" :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

To ja Ci tłumaczyłem, alkoholiku, że natura nie ma uczuć. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie może wyjść "nie tak", skoro natura nie ma uczuć. Nic nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie może być "ok" jak populacja rośnie, to człowiek może ocenić, czy DLA NIEGO jest ok, ale nie dla natury. Piwa Ci zaszkodziły.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Nie jest "ważne by przetrwało" cokolwiek. To człowiek może chcieć, albo i nie, żeby coś przetrwało. Dla natury nie jest ważne żadne przetrwanie czegokolwiek. Sam piszesz, że natura nie ma uczuć, a potem prawie co zdanie sobie przeczysz. Że dla natury coś jest ok albo nie, ważne albo nie. :)

Biedny nieuku.

ocenił(a) film na 5
Delgados

I znów "ważne by". Dla natury nie jest ważne.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Naturze nie może zdarzyć się błąd, bo natura nie ma celu.

ocenił(a) film na 5
Delgados

A odpowiadając na Twoje pytanie, na jakim żyję świecie: to świat, w którym natura nie ma celów, nie jest nic dla niej ważne, natura nie ocenia, czy coś jest ok czy może jest błędem.

Ale są na tym świecie też różni ludzie niezbyt inteligentni, którzy mają tak głęboko wdrukowane uprzedzenia, że zamiast pisać "ja jestem nieinteligentny i nienawidzę różnych grup społecznych" muszą pisać, że to natura jakiś błąd robi.

To NIE JEST PRZYPADEK, że takie nieuctwo (ciągłe wmawianie naturze celu i systemu wartości) łączy się z takimi szkodliwymi postawami, jak rasizm czy homofobia. Po prostu myślisz o wiele wolniej niż większość ludzi, no i mniej poprawnie.

hyrkan

Natura ma cele .Celem jest przeżycie danej populacji jakbyś nie wiedział .Tak rzucasz teoriami biologicznymi ,a nawet nie rozumiesz jej sensu .Każdy gatunek chce przetrwać .I najważniejszym celem jest rozmnażanie i przetrwanie danego gatunku .Jak nie widzisz w tym celu to współczuje .Wychodzi właśnie twoja ignorancja .Żyjesz w swoim świecie i zakłamujesz nawet podstawowe fakty by pasowały do twojej chore ideologi .Jesteś głupim fanatykiem i tworzysz jakieś chory świat ,który pasuje tobie podobnym .Lewicowe myślenie ,że każdy będzie się kochał ,a jak ktoś z nami się nie zgadza jest po prostu idiotą ,debile lub homofobem czy rasistą .Takie życie nie jest i nigdy nie było .Przypominasz mi takich świrów co wierzą ,że trzeba pomagać imigrantom za wszelką cenę .Oni naprawdę myślą ,że robią dobrze .Tylko ,że nie rozumieją tego ,że Islam ich wykończy bo ich religia nie toleruje Gejów,Lesbijek itp .Jest taki paradoks tolerancji .Nie możesz być tolerancyjny do osób nietolerancyjnych bo to zaprzecza wszystkiemu co głosisz .Ty też wierzysz w te swoje bzdury i dlatego jesteś zwykłym fanatykiem .Jak nie wiesz ,że Biologia ma jakiś cel to zapraszam do podstawówki .

ocenił(a) film na 5
Delgados

:D wspominałem, że myślisz religijnie?

Nie, natura nie ma celów.

ocenił(a) film na 5
Delgados

:D wspominałem, że myślisz religijnie?

Nie, celem natury nie jest przeżycie czegokolwiek. Ani populacji, ani osobnika.

ocenił(a) film na 5
Delgados

:D wspominałem, że myślisz religijnie?

Nie, celem natury nie jest rozmnażanie. To w Biblii było "mnóżcie się i takie tam", a nie w biologii.

ocenił(a) film na 5
Delgados

:D wspominałem, że myślisz religijnie?

A po myśleniu religijnym serwujesz mi cały zestaw obelg. Jesteś sfrustrowany.

ocenił(a) film na 5
Delgados

:D wspominałem, że myślisz religijnie?

Jeśli wierzysz, że natura ma cel, to może Twoja szkoła podst. wymaga kontroli z kuratorium.

http://crucialconsiderations.org/science-and-philosophy/evolution/why-evolution- has-no-goal/

https://thelogicofscience.com/2015/08/31/10-common-myths-about-evolution/

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/GoalOrientedEvolution

(Oczywiście zapytanie o cel ewolucji w google dało też wyniki z istnienia tego celu. Różne "czego nas uczy Biblia", "wszelka nauka jest już w Starym Testamencie" albo "my buddyści widzieliśmy to 2347893478 lat temu", czyli religia religia religia rzeczywiście uznaje cel ewolucji/natury)

https://evolution.berkeley.edu/evolibrary/misconceptions_faq.php

Myślisz religijnie

ocenił(a) film na 5
Delgados

Przy tym dodam jeszcze, że nawet część oszołomstwa, które przypisuje cele naturze, zdaje sobie sprawę, że to sprzeczne z biologią.

Znalazłem taką oto książczynę:
https://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=957525

tu jak widzimy autor "walczy" z tezą naukową, że natura nie ma celu. Założyłem, że to człowiek myślący religijnie i postanowiłem sprawdzić, czy to założenie jest słuszne, ale poza tym, że gada o łasce, pisze też o telepatii zwierząt i innej parapsychologii. :D Jest to zresztą autor dobrze już obalonej teorii pola morfogenetycznego, która stanowi obecnie dobry wskaźnik idiotów.
Trzeba mu przyznać, że studia skończył, zatem nie dyplom czyni człowieka inteligentnym. Natomiast oczywiście on zdaje sobie przynajmniej sprawę, że nauka uznaje brak celu natury, a on sam - uznaje cele natury, telepatię i tajemne moce magiczne. :)

hyrkan

Robisz sobie z twoim "koleżką" co chcesz i jest 1 v 2 Ja mogę drugiego brata wezwać na pomoc .Po filologi Polskiej .Wykończy was sam =]

ocenił(a) film na 5
Delgados

:) a zna trochę biologię, czy tylko błędami będzie wykańczać?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy Twój brat jest psychicznie chory?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy Twój brat jest rasistą?

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy Twój brat będzie Cię krył, choć nie podałeś żadnych obiecywanych namiarów na źródła naukowe?

hyrkan

Powiedział ,że ma gdzieś filmweb itp I nie będzie uczestniczył w żadnej dyskusji :( I polecił mi zakończenie tej dyskusji ,a ,że jest starszy to zrobię to bo mamy stary ponad 100+ postów .Moim skromnym zdaniem biologia tak działa ..........Kończę brata się posłucham, .Powodzenia i naprawdę życzę wszystkiego najlepszego dla was.To nie jest żart dyskusja była fajna i naprawdę fajnie się dyskutowało .Nikt nie zmieni zdania powodzenia!!

ocenił(a) film na 5
Delgados

Oczywiście, że Twoim religijnym skromnym zdaniem natura i maszyna losująca lotto to jakieś istoty, które czegoś chcą. :)

Fajnie, że masz nieco mądrzejszego brata. Narka.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czy Twojemu bratu nie przeszkadza, że kłamiesz?

hyrkan

Jak kiedyś w wieku 12-13 lat ludzie nie bylii traktowaniii jako pedofile,tak teraz są. .Nie zmiena to nic Podajesz przykład z lasu !!! Najważniszy system jest taki by ludzie dali potomstwo .Ja tego nie wymyslilem ..Tak jest i kropka . .

ocenił(a) film na 5
Delgados

No nie, dzieci w wieku 12-13 lat jednak nie są traktowane jak pedofile. :D

ocenił(a) film na 5
Delgados

Las jest dobrym przykładem wielu zjawisk biologicznych. Także ewolucji, która nic nie chce, nie ma celu, dążeń etc. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Oczywiście, że nie Ty wymyśliłeś tę totalną bzdurę z celem natury, bo nie jesteś pierwszym religijnym człowiekiem.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Bzdurę o celu natury wymyślili ludzie niezdolni do badania natury, a chcący jej narzucać swoje uprzedzenia.

ocenił(a) film na 5
Delgados

Dostałeś namiary na biologię. W bibliografiach pod artykułami jeszcze więcej namiarów. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

A teraz mała prośba. Idź do tych braci i powiedz, że z uwagi na niezdolność zrozumienia pewnych rzeczy jesteś brany za niepełnosprawnego. Oto te rzeczy:

Maszyna losująca lotto LOSUJE.
Człowiek może CHCIEĆ, by wypadły jego numery, a uważać za złe inne numery.
Ale dla maszyny numery tego człowieka NIE SĄ "najważniejszym systemem" ani "celem" ani "zasadą działania". Maszyna w żadnym momencie istnienia nie bierze pod uwagę pragnień tego człowieka.
Gdy ten człowiek naprawdę wierzy, że jego numery są dla maszyny ważne, a inne numery są dla maszyny błędem, to ten człowiek wymaga leczenia.

Dlatego niniejszym proszę Twoich braci, by Cię wzięli na terapię, bo masz urojenia.

ocenił(a) film na 5
Delgados

A kto Twojemu bratu sprawdza ortografię? Ty? :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Cóż, rasiści w każdych czasach tworzą dno społeczeństwa, hamują cywilizację i dezorganizują wszystko, co pozytywne. Ktoś musi być zakałą społeczeństwa i rasiści wzięli na siebie ten przykry obowiązek. :)

ocenił(a) film na 5
Delgados

Czekam na te namiary na Twoje naukowe źródła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones