Odtwórz Zwiastun nr 1 2:21
Film

The Face of Love

2013 1 godz. 32 min.
6,5 3 664
oceny
6,5 10 1 3664
2 607
chce zobaczyć
{"id":"627460","linkUrl":"/film/Oblicze+mi%C5%82o%C5%9Bci-2013-627460","alt":"Oblicze miłości","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/74/60/627460/7615244.2.jpg"}
Po pięciu latach od śmierci męża Nikki zakochuje się mężczyźnie, który wygląda dokładnie jak jej zmarły małżonek.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Oblicze miłości
Zwiastun nr 1 2:21
Oblicze miłości - Zwiastun Nr 1 Oblicze miłości - Zwiastun Nr 1

Nikki jest od wielu lat szczęśliwą mężatką i matką dorosłej córki. Gdy ginie jej ukochany mąż Garrett, ten poukładany świat w jednej chwili rozpada się jak domek z kart. Kobieta pogrąża się w rozpaczy, apatii i całkowitym braku nadziei na przyszłość. Pewnego dnia spostrzega na ulicy mężczyznę, który do złudzenia podobny jest do jejNikki jest od wielu lat szczęśliwą mężatką i matką dorosłej córki. Gdy ginie jej ukochany mąż Garrett, ten poukładany świat w jednej chwili rozpada się jak domek z kart. Kobieta pogrąża się w rozpaczy, apatii i całkowitym braku nadziei na przyszłość. Pewnego dnia spostrzega na ulicy mężczyznę, który do złudzenia podobny jest do jej zmarłego męża. To jest jak grom z jasnego nieba. Nikki pod wymyślonym pretekstem zbliża się do mężczyzny, który okazuje się być samotnym wykładowcą uniwersyteckim. Kobieta budzi się ponownie do życia, zaczyna odczuwać emocje, o których dawno już zapomniała. Zupełnie jakby udało jej się ponownie spotkać miłość swojego życia.

studio
Mockingbird Pictures
inne tytuły
Look of Love (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W chwili, w której Tom mierzy smoking, jego kołnierzyk jest na przemian opuszczony i postawiony. 
Zdjęcia do filmu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Polecam

  40dorota ocenił(a) film na 7

  Byc moze dlatego,ze sama stracilam meza. Film na pewno nie dla wszystkich.Mlodym odradzam.Mi bardzo sie podobal .Wzruszajacy.

 • Mnie też się spodobał:)

  kinuti ocenił(a) film na 10

  Piękny, smutny i wzruszający... Jednak to film nie dla każdego widza! Docenią go osoby o "wrażliwej" duszy, które straciły w życiu Kogoś bliskiego!

 • Komedia?

  zakonnicax3 ocenił(a) film na 4

  Z której strony? W żadnym momencie filmu nie było mi do śmiechu.

 • 6/10

  pachomir ocenił(a) film na 6

  Wydaje mi się, że odbiór tego filmu jest różny dla tych, którzy zaświadczyli podobnej straty, a dla tych, którzy nie potrafią postawić się w butach głównej bohaterki.

  3
  • Kto zakwalifikowal ten film jako komedia?

   dorcus

   To jest typowy dramat, piekny i przejmujacy. Dramat kobiety, ktora rozpaczliwie probuje ucielesnic ciagle zywe wspomnienia po utraconym nagle mezu. Film nie dla wszystkich, nie ma elementow komediowych, do romansow tez bym go nie zaliczyla. Annette Bening bardzo przekonujaca. ... więcej

   2
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.