PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31279}

Obywatel Kane

Citizen Kane
7,8 57 779
ocen
7,8 10 1 57779
8,7 37
ocen krytyków
Obywatel Kane
powrót do forum filmu Obywatel Kane

Mam na prezentacje maturalna, ale ni chce mi sie ogladac. Moze ktos strescić?

kasiaCe

Początek, rozwinięcie i zakończenie. Proszę, nie ma za co.

Do czego to doszło, że ludziom (przepraszam młodzieży) nawet nie chce się filmu obejrzeć. Książki przeczytać jeszcze bym zrozumiał, ale filmu??

Nicaraguall

ech efekty niewylogowania sie z filmwebu.

ocenił(a) film na 10
Nicaraguall

Dokładnie. Żenada

ocenił(a) film na 10
kasiaCe

Ja wiem, ze kształci sie pokolenie analfabetow ale chwalenie sie tym, że ktos dobrowolnie chce nim pozostać, to jednak lekka przesada. Do roboty leniu patologiczny!!!!!zenada! :-(

użytkownik usunięty
kasiaCe

Żałosne ...
Książek też na 100% nie czytasz .

Streszcze ci film .
Wstęp , rozwinięcie , zakończenie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kasiaCe

Nie tłumacz się

kasiaCe

Proszę, jakie kulturalne dziewczątko...

kasiaCe

Tez tak mam - no kurna komu moze chciec sie ogladac czarnobialy ramot - no napewno masochistom ale nie mi - a co to ja daltonista ?! - fuj.... ! a co do tych ksiazek co tu o nich na okolicznosc Twojego postu wypisuja - magazynier cudzych mysli i wymyslow to ja moglem byc w dziecinstwie, wtedy to czytanie moglo rozwijac wyobraznie , podsuwac fajne pomysly i numery, no i jeszcze jakos tam byc przydatne - dzis gdy mam wyksztalcona niepowtarzalna osobowosc cudzymi bredniami i ich manipulanctwem glowy nie zaprzatam - brrrrr... - Sam na co dzien ukladam w glowie ze trzy nowele ktore spoko mozna by w ksiazki rozwinac - tylko po co ? - ani idiotow do robienia mamony nie szukam ani psychol nie jestem zeby baranom urojone kity i fikcje wciskac ! - jak im tego brak niech na tacke wrzucaja - frajerzy ... Pozdrawiam.

kasiaCe

No i co ? - Kasiu lubisz mnie troszke ?

ocenił(a) film na 2
kasiaCe

Kłamiesz Kasiu. Nie masz żadnego ocenionego filmu, ani osoby kina. Na FilmWebie nie istniejesz. Przyszłaś tu tylko zadać to jedno pytanie a teraz nie masz jaj się przyznać. Obawiam się, że to nie jest miejsce dla Ciebie.

Aha.. w innym poście stwierdziłaś, że też ktoś Ci pod nieobecność coś strollował. No i administrator skasował CI jeden post. Przestań się ośmieszać :) Nabierz osobowości, potem wróć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones