PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32612}

Ocalony

Sole Survivor
5,9 474
oceny
5,9 10 1 474
Ocalony
powrót do forum filmu Ocalony

Czy ktoś z użytkowników ma może pojęcie go mogę zobaczyć ten film? Szukałam już chyba wszędzie. W wypożyczalniach, telewizji, internecie. I nic ;

_martyna

Nie wiem czy pomoglem ale ten film leci dzisiaj w nocy na Polsat film o 01.00 i jutro o 21.00

vixaven

Dziękuję :) Owszem pomogłeś, aczkolwiek obecnie jestem za granicą i nie mam dostępu do polskiej telewizji. W każdym razie liczą się dobre chęci :)

ocenił(a) film na 6
_martyna

Dzisiaj o 21.00 była 1. część na Polsat Film... Naprawdę ciekawa adaptacja... Za 1. część spokojnie postawiłbym 7... Dobrze, że jest na tak mało dostępnej TV. PO 10. kwietnia mógłby stać się "zwiastunem" dla wielu..... Polecam

ocenił(a) film na 6
andpol

Niestety o drugiej części zapomniałem, ale chętnie bym zobaczył.... Ma ktoś namiary?

ocenił(a) film na 6
andpol

Niestety 2 część była znacznie słabsza...

_martyna

Znalazłem ten film do ściągnięcia na torrentach, niestety jest po angielsku. Pomoże ktoś znaleźć do niego napisy? Film jest w dwóch częściach. Jeśli ktoś chce lokalizację filmu do ściągnięcia piszcie na pw.

_martyna

też pamiętam książke,,nawet do kibelka z nią chodziłam.super.

print9

normalnie :D Widzę, że dziś na polsacie jest 1 część. W końcu zobaczę! Szkoda tylko że film jest podzielony na 2 części.

_martyna

ja ogladalam pierwsza czesc ale film jest podzielony na trzy czesci nie na dwie niestety :(

julka88

kiedy druga część?

julka88

Film jest podzielony na 2 części. 17 stycznia na Polsacie część 2, ostatnia. Więcej informacji:
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat/wtorek/jedyna-ocalona_50030604448

ocenił(a) film na 7
_martyna

Trafiłam tu dopiero po Billym Zane. Oglądałam ten film dzisiaj, oglądałam go już kiedyś, kilka lat temu nawet przewinęła mi się książka. I zachodzę w głowę: dlaczego taki tytuł? Przecież oba utwory traktują o "ocalonej" lub "jedynej ocalonej".
Czemu taka głupota tutaj wisi i nie można jej poprawić? (a tematu dodać nie mogę).

medithanera

Kolejny raz go przegapiłam(wczoraj była pierwsza część) :((((

Wie ktoś gdzie można obejrzeć go w necie bo poluje na niego dłuższy czas i zawsze o emisji dowiaduje się po fakcie :(

Holly__Golightly

niedz./pon. (22 na 23 stycznia), godz. 01:00 ma byc na PolsatFilm ale nie wiem która część :(

Ewka89

super!!!dzisiaj chyba leci cz.II na zwykłym polsacie

_martyna

TV 4 – 21:00 , 28.01.2012

ocenił(a) film na 6
_martyna

Jakby się jeszcze miało w TV pokazać to dajcie znać - muszę to obejrzeć. Książka była fantastyczna (nie licząc nieco dziwacznego głównego wątku sci-fi), dosłownie nie dawała odetchnąć i nie tłumaczyła niczego przez dłuuuugi okres czasu.

ocenił(a) film na 6
Geohound

Obejrzałem wczoraj pierwszą część - akcja idzie mniej więcej identycznie jak w książce. Jedyne, co mnie uderzyło, to totalnie inne, niepasujące zachowanie Joe. Ciągle się uśmiechał i w ogóle... No i upłycona psychologia postaci, no ale to film, wiec nie ma się co czepiać. Dziś może dziabnę drugą część.

ocenił(a) film na 6
Geohound

Ok, skończone. Co mogę powiedzieć - ekranizacja na poziomie Desperacji Kinga = sens jest, akcja się trzyma książki, ale poziom wykonania pozostawia do życzenia. Tutaj najbardziej nie rozumiem jednego - skoro sam Koontz brał udział w tworzeniu filmu, to dlaczego pozwolił na zniszczenie dwóch 'głównych' postaci (Joe i Yatesa)? Zerowe podobieństwo do literackich pierwowzorów.

Trochę też powycinali, co jest zrozumiałe, bo film miałby jeszcze więcej, ale brakowało mi sceny z plażą, psychozy Joego związanej z przekonaniem o życiu żony i córki... Tutaj bardzo słabiutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones