PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114652}

Ocean strachu

Open Water
5,2 10 054
oceny
5,2 10 1 10054
6,8 5
ocen krytyków
Ocean strachu
powrót do forum filmu Ocean strachu

Totalna amatorka

użytkownik usunięty

Powiem szczerze że dawno tak nudnego filmu nie widziałem. Tytuł i klimat "mieszkanców" oceanu fajnie sie zapowiadał, ale fabuła w tym filmie strasznie denna. Poświęciłem na niego trochę czsu, lecz zrezygnowałem (szkoda tylko ze straciłem tyle czasu na ten film) gdyz na Polsacie były skróty LM :). Pan Chris Kentis chyba pomylił zawód ,na szczęście zrobił 2 filmy ( i aż 2) i mam nadzieję ze na tym poprzestanie bo to hańba dla amerykańskiego kina.
Oczywiście z czystym sercem odradzam, taką amatorkę.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6

sadzac po Twoich ocenach innych filmow (chocby Jaws 3 - 7/10) nie przejmowalbym sie zbytnio Twym komentarzem :)

ocenił(a) film na 4
Shep

sadzac po twoich ocenach innych filmow (chocby omawiany tutaj ocean strachu 6/10) nie przejmowalbym sie zbytnio twym komentarzem :)

ocenił(a) film na 6
dolce8

"OS" jest o wiele lepszym filmem niz oceniony przez Ciebie "Stay alive" na 6/10... w zwiazku z tym Twoja notka nie kreci mnie. a poza tym stwierdzam po Twoich komentarzach a propos tego filmu ze szukasz dziury w calym

ocenił(a) film na 4
Shep

moge pogratulowac ci tylko porownywania filmow dwoch skrajnie rozniacych sie gatunkow.

Moim wczesniejszym postem chcialem zwrocic ci uwage na to, ze wysuwanie o kims opini na podstawie oceny jednego filmu jest glupota. Jednak ty nie zrozumiales i dalej zaglebiasz w wypominanie ocen.

Swoja droga dlugo musiales grzebac w moich ocenach az wygrzebales Stay alive, by wyglosic swoja cieta riposte.

ocenił(a) film na 6
dolce8

sam zrobiles to co ja... dalej trzymam sie tego ze szukasz dziury w calym

ocenił(a) film na 4
Shep

"sam zrobiles to co ja"

By pokazac ci ze takie zachowanie nie ma sensu i mozemy tak wypominac sobie oceny filmow do usranej smierci!

kurde, wlacz mozg

ocenił(a) film na 6
dolce8

jakbys wlaczyl tez swoj to zobaczylbys ze na koncu mojego postu jest buzka, a wiec usmiech, a co za tym idzie swojego rodzaju zart, tak to nalezalo odebrac. a ty na mnie z dzida od poczatku. nie chce mi sie juz

ocenił(a) film na 4
Shep

jakbys wlacz swoj mozg o co prosze, zauwazylbys ze na koncu mojego postu jest buzka, a wiec usmiech, a co za tym idzie jest to zartobliwe nawiazanie do twojego zartu. A Ty od razu doszukujesz sie moich zawyzonych ocen, wypominasz mi moje oceny filmow, mowisz ze szukam dziury w calym. nie chce mi sie juz :(

użytkownik usunięty
Shep

Wiesz , moze przesadziłem,ale to sentyment do inncyh częsci,a o to twoich głosach tez sie nie chce wypowiadać,bo tez są niepoważne
I nie napinaj się tak na przyszłość, bo trochę oglądam filmów :).
To bylo poprostu moje zdanie i możesz się z nim zgadzać lub nie , a wtykanie kto jak zagłosował- nie na tym ma polegać dyskusja na temat filmów.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4

o czym ty w ogole mowisz?

użytkownik usunięty
dolce8

nie do ciebie, tylko do shepa. A jak nie zauwazyłem to ja pierwszy wyraziłem swoją opinię :)

ocenił(a) film na 4

aha.. pomylilem avatary, oba takie kolorowe ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones