PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 535
ocen
7,5 10 1 259535
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Pod względem treści bije wszystkie popularne, familijne animacje z ostatnich lat. Niebanalny, na przemian bardzo smutny i obłędnie śmieszny (pies, ptak). Miłośnikom seryjnie podawanych gagów zdecydowanie odradzam, ale tym, którzy potrafią się wzruszać na filmach animowanych, polecam bardzo (mam ponad trzydziestkę i nie raz miałem na Odlocie łzy w oczach).

Wydaje mi się też, że dla bardziej ambitnych rodziców powinna to być niespotykana baza do dyskusji z dzieckiem.

3D jest nienachalne, mi się podobało, chociaż pewnie w 2D ogląda się równie dobrze.

ocenił(a) film na 8
Mateusz_8

DOKŁADNIE, film genialny, też w kilku momentach miałem praktycznie łzy na oczach, dawno tak nie przezywałem seansu, nie no ok na dystrykcie 9 tez mocno przezywałem sam seans, ale premiery były tak blisko że nie liczę tego, szczerze powiem jak zobaczyłęm pierwszy raz trailer tuz przd jakims seansem myślałem że znowu denna komputerowa bajeczka, a to w sumie BAJKA nie jest, zaejebisty film animowany z genialna fabułą i postaciami, dobre wyważanie scen komediowych z dramatycznymi, dla dorosłych jak i dla dzieci, ale bardziej dla tych pierweszych, lepiej zrozumieją głębię filmu, polecam 10\10, nie myslalem ze keidyś będę chciał wystawić tą ocenę na film komputerowy pixara :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones