PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 535
ocen
7,5 10 1 259535
7,9 35
ocen krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

Hmm

ocenił(a) film na 8

Właśnie dziś wybieram się na to z dziewczyną do kina i mam dużą nadzieje na to że 22zł nie pójdzie w cholere:) idziemy na 3 D i liczę na dużą dawke humoru a nawet odrobinke wzruszeń:P bo "ponoć" film bardzo dobry. Zobaczymy..

jimbek1717

Od razu ci mówię, że się nie zawiedziecie - są bardzo śmieszne momenty, niekiedy i wzruszające. Bajka ogólnie jest ciekawa, szczególnie w efekcie 3-D.

jimbek1717

Ja właśnie wróciłem - też byłem z dziewczyną, też 22zł i też 3D ;)
Śmieszne i wzruszające momenty owszem są, szkoda że tylko momenty - wiele bym nie stracił oglądając film w domowym zaciszu 2D, przynajmniej zwiastuny 3D pooglądałem...

Navaho

Jakie zwiastuny 3D leciały?

Kazioo

Kto powiedział, że się dziewczynie nie stawia kina?
U mnie zwiastuny 3D to były jeszcze: Alicji w krainie czarów, Toy Story 3(D) i jakaś jeszcze animacja.

ocenił(a) film na 7
jimbek1717

No to i tak nieźle, ja wybuliłem 27(!!!)zł za ten filmik i co chwila gdy nie było specjalnie obiektów w głębi w trójwymiarze uniciłem niewygodne okulary 3D które zresztą przyciemniały obraz. Bajeczka taka sobie, jak to już ktoś napisał dobre są jedynie momenty.

ocenił(a) film na 9
polishchaser1

no dobra, ja zaplacilem 32zl!! ale nie zaluje ;)

ocenił(a) film na 8
jimbek1717

Co to za czasy, że teraz się nie stawia dziewczynie kina? Wszelki romantyzm już umarł :(

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

co do zwiastunow 3d, to przed "moim" seansem leciala zajawka "Opowiesci wigilijnej". jesli chodzi natomiast o "Odlot", to popieram, wspanialy film, a momentami az lzy cisnely sie do oczu. Urocza historia, bez czerstwego dowcipu kreslonego na sile. Chociaz uwazam, ze bez "czarnego charakteu" film tez by sobie poradzil, ogolem bajeczka naprawde swietna.

rSmo

generalnie jak ktoś średnio lubi animacje, raczej nie bedzie zachwycony, chyba, ze jest wrazliwcem na maksa...
Dla mnie film na 10, dlatego, że był wzruszający, niekiedy smieszny, w dodatku efektowny, czego mozna chciec wiecej?? :)
Ja widziałam zwiastuny "Alicji w krainie czarów" i tak sie podjarałam, że aż mnie ciarki przechodziły :) Był też zwiastun "Opowieści wigilijnej" co również znajdzie sie w moim kinowym repertuarze, mialam tylko nadzieje, ze film bedzie z napisami, ale sie rozczarowalam, no nic, zobaczymy jak wyjdzie całościowo... oraz krótkometrażową animacje o chmurkach, może ktos z was tez widział, śliczne to było :):)

P.S. Mi mój mężczyzna postawił kino ;) wiec sa jeszcze tacy :P
obydwoje bardzo sie wzruszylismy i wiem, ze nie zalowal wydanych pieniedzy, wrecz zaproponowal powtorke

jimbek1717

film dla dzieci i dla dorosłych, nawet nieźle wypośrodkowany, choć w gruncie rzeczy przeciętny. Historia z dupy, ale za to z głębią i drugim dnem. Fajnie zrobiony, ale na 3d nie opłaca się iść, nie ma aż takiej różnicy w przypadku tego filmu, żeby warto było dopłacać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones