PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 806
ocen
7,3 10 1 20806
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

Podobne filmy

ocenił(a) film na 8

Szukam podobnych filmów coś typu
'Donnie Darko''

ocenił(a) film na 8
Dakota13

Sam z chęcią obejrzałbym film tak dobry jak Donnie. Ale jeśli po obejrzeniu tych filmów czułaś nostalgię i taki wewnętrzny niepokój to polecam Ci Requiem dla snu, Rumble fish, Zostań, Co gryzie Gilberta Grape'a, Charlie, Jak spędziłem koniec lata, Heartless, Wszystko za życie, Rzeka tajemnic, Szkoła uczuć, Moon, Keith, Wszystko jest iluminacją, Noi Albinoi, Lot nad kukułczym gniazdem. Ewentualnie z anime Sky Blue, Grobowiec świetlików, Pafekuto Buru (Perfect Blue), Paprika, Vampire Hunter D: Żądza krwi. Myślę, że najbardziej w klimacie tych dwóch flmów klasuje się Charlie - niby lekki i młodzieżowy, ale ma coś w sobie; Co gryzie Gilberta Grape'a - podoby setting i bohater; Noi Albinoi - ''inny'' bohater główny. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.

ocenił(a) film na 8
hokuspokus2

dziękuję bardzo ;) większość z nich widziałam ,ale na pewno zobaczę te co poleciłeś ;D

ocenił(a) film na 8
Dakota13

proszę bardzo

Dakota13

Jeśli lubisz Odmienne stany moralności, to polecam filmy Wymyśleni bohaterowie i Powrót do Garden State.

ocenił(a) film na 8
kendo777

dziękuję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones