PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 806
ocen
7,3 10 1 20806
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

uwielbiam Ryana Goslinga dlatego skusiłam sie na ten film. I nie żałuje. Oczywiście Ryan mnie nie zawiódł, cudownie odegrał swoją role, bardzo dobrze sprawdza się w rolach wrażliwych osób. Daje szanse wczucia się w atmosfere filmu i gra przekonująco. Wręcz chce się pomóc Lelandowi,a już na pewno analizuje się jego postepowanie i sposób myślenia. Uwielbiam tego typu filmy,gdzie trzeba zbadać psychikę bohatera,zrobić przekrój psychologiczny osobowości.( Ja przynajmniej tak podchodze do takich filmów). Film ukazuje młodego chłopca,która jest nadwrażliwy i nie radzi sobie z problemami,które obserwuje dookoła,wśród swoich bliskich.Tak bardzo rozumiem to co on czuje i omawia,że aż sie zaczęłam obawiać. To wszystko o czym on mówi ja również dostrzegam , i na pewno inni tez. Popieram wiekszosć tez które wypowiada Leland, jego sposób postrzegania świata. Nie usprawiedliwiam i nie popieram tego co zrobił,ale rozumiem jego motywy działania. Gdy mówił o tej "sadness in people" tak bardzo to do mnie dociera. Rozumiem to i widzę na co dzień. Mijam ludzi i maja w oczach to coś o czym On mówił. I to jest smutne. Czyżby rzeczywiście nie było na co sie nastawiać w tym zyciu? czy to tak już jest ,że sie nie jest szczęsliwym ,tylko się szczęśliwym bywa?? NIe wiem, cięzkie pytania. I takie filmy zawsze pozostawiają ślad we mnie. I Ryan Gosling rownież

ocenił(a) film na 7
paulinka3600

Ryan Gosling to ten aktor , co grał głównego bohatera ? Przecież on zagrał beznadziejnie , ten jego głupkowaty wyraz twarzy i przypałowy uśmieszek ... Nie wiem byc może dlatego ,że Jake Gyllenhal jako swir był tak zajebisty ,że nikt go nie pobije . Takie głupie skojarzenie z Donnie Darko jak zobaczyłem Jenę Malonę :]

ocenił(a) film na 8
Rodion_

Donnie Darko czy też Leland Fitzgerald NIE byli świrami. Obie kreacje były genialne. Ryan Gosling miał zagrać chłopaka zagubionego i pozornie obojętnego i zrobił to perfekcyjnie. A ostatnia scena śmierci Leland'a i jego niewinne "cześć Allen" ? zajebis** ;) 3 zupełnie różne role w dramatach psychologicznych i w każdej potrafił się odnaleźć , "Fanatyk", "Odmienne Stany Moralności" i "Zostań". Jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorów.

ocenił(a) film na 10
paulinka3600

Ryan Gosling był niesamowity, moim zdaniem jego najlepsza rola. Sama tematyka świetnie została podsumowana przez Ciebie!
Jeden z lepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones