PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 505
ocen
7,0 10 1 26505
6,2 6
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna
kasztanowa

A ja sobie daruje... TVN i Polshit maja denne tlumaczenia i obcinaja filmy, zeby wcisnac jak najwiecej reklam.

ocenił(a) film na 5
CyboRKg

prawda.

ocenił(a) film na 8
CyboRKg

zgadza się, tłumaczenie mnie rozwaliło. Nie oddaje tych emocji i od razu jeżeli ktoś oglądał pierwszy raz to na pewno wrażenia są gorsze

ocenił(a) film na 10
kasztanowa

moglby mi ktos powiedziec skad postac grana przez Foster otrzymała nagranie, na którym widać jak została pobita? akurat te pare sekund przegapiłam ;<

mikaas09

SPOILER

podesłała jej dziewczyna jednego z karków, którzy ją napadli, choć dziwne, że miała coś takiego w telefonie

ocenił(a) film na 5
Paz_Vega

Tak napisali w scenariuszu, to musiała mieć.

hauser

SPOILER

scenariusz scenariuszem ale wydaje mi się, że normalnie nie trzymałaby takiego filmiku na telefonie tym bardziej, że sama bała się chłopaka i jego kolegów i nie chciała skończyć tak jak Erica. Na początku pomyślałam, że ze strachu powiedziała chłopakowi, że ona ją "odwiedziła", więc ten wysłał dziewczynie filmik i kazał przesłać "odważnej" co by ją zapędzić w zasadzkę :P takie kombinowanie z mojej strony, bynajmniej jakby to nie było to i tak dziwnie dla mnie wyszło

ocenił(a) film na 5
Paz_Vega

Dali jej, żeby się popisać i pokazać, do czego są zdolni. A jakie świństwa ludzie wrzucają do sieci?

hauser

Jak dla mnie bomba

ocenił(a) film na 5
kasztanowa

Niewypał to też bomba.

ocenił(a) film na 5
kasztanowa

byl wczoraj.Jeszcze nie ogladalas a juz 10/10?Jak zobaczysz to zmienisz zdanie.

ocenił(a) film na 10
kieko

ogladalam i film bardzo mi sie podobal tylko akurat ten jeden moment mnie ominal ;<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones