PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 505
ocen
7,0 10 1 26505
6,2 6
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna

Tak było i tym razem. Film dobry, dałbym 4/10, zwłaszcza zakończenie dość zaskakujące. To, iż większość wpisów tutaj jest krytyczna wobec wszystkich filmów, do tego również wynika z osobliwego malkontenctwa filmwebowiczów, którzy usiłują zaprezentować się jako posiadacze wyjątkowo wysublimowanych gustów, stąd nic im się nie podoba. Lepiej pomarudzić, niż narazić się na ewentualną śmieszność wobec innych tutaj zalogowanych "krytyków". "Odważna" może i przypomina trochę "Życzenie śmierci", lecz przyznajmy uczciwie, że to nie to samo. Osobiście też starałbym się zlikwidować jakiegoś śmiecia, który zatłukłby osobę, którą kocham. A wątek w filmie z zabijaniem innych kryminalistów, którzy krzywdzą przypadkowe, bezbronne osoby również mnie przekonuje. Czarny policjant wyraźnie stwierdził, że jednego z nich nie może zapuszkować, bo prawo jest tak skonstruowane, iż jest wobec niego bezsilny. Więc Erica zrobiła to sama. Zdaję sobie sprawę, że to bezprawie, lecz jeśli nie można inaczej... Polecam, Foster to świetna aktorka, tutaj też się nie nudziłem.

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn

zgadzam sie!

ocenił(a) film na 8
Jack_Holborn

"Film dobry, dałbym 4/10"???
a dla mnie film bardzo slaby, dalbym 8/10:P

ocenił(a) film na 4
born2run

a ja filmu nie widziałem .. ale pewnie arcydzieło wiec daje 3/10...

Ah.. te twoje trudne słowa są takie puste...

ocenił(a) film na 8
Jack_Holborn

4/10? To chyba omsknięcie palca. Ten film jest świetny, jak zresztą sam przyznałeś

ocenił(a) film na 5
googaify

"Świetny" to dużo za dużo.

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn

Obejrzyj sobie "Wyspę Nim" jak po tym dalej będziesz twierdził że Foster nigdy Cię nie zawiodła to już tak Ci zostanie do śmierci....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones