PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557}

Odważny

The Brave
6,9 8 760
ocen
6,9 10 1 8760
5,6 5
ocen krytyków
Odważny
powrót do forum filmu Odważny

pusty

ocenił(a) film na 5

Film, którego główną wadą jest fakt, iż tylko sugeruje, że porusza przedstawiony problem - żyć w biedzie, ale wspólnie z bliskimi, czy skorzystać z 'szansy' i dać im środki do życia zabierając siebie. Dowiadujemy się o co chodzi natychmiast, po czym oglądamy snującego się po pustyni Deppa. Na szczęście Depp snujący się po pustyni jest do oglądania, tym bardziej, że pustynia jest całkiem ładnie fotografowana.

ocenił(a) film na 10
vainamoinen

:)...
Błyskotliwy komentarz ;) Gratuluję poczucia humoru. A film poruszający był wg. mnie na tyle żeby dodać go do ulubionych, a Depp snuł się z takim żałosnym wyrazem na twarzy, że aż ściskało w dołku.

ocenił(a) film na 9
marys

odważny Odważny
Dla mnie ten film nie jest o 'snuciu się przez pustynię'. Oglądałam ten film w dwóch ratach, z przyczyn niezależnych ode mnie - pierwszą połowę z transmisji na jedynce, drugą - z regionalnej trujki. Dzięki temu miałam czas przemyśleć ten film, i docenić.
Johnny się nie 'snuł', on się zastanawiał. To zaskakujące, że Raphael mówił niewiele, ale widać było, jakie emocje nim targały. On nie był zdecydowany; wiedział, że decyzja jest nieodwracalna, ale przez cały film zastanawiał się, czy słuszna.
Świetna była ostatnia scena: to był dźwięk zamykającej się windy towarowej, czy strzału?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones