PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395155}

Okrucieństwo

Zhestokost
6,2 579
ocen
6,2 10 1 579
Okrucieństwo
powrót do forum filmu Okrucieństwo

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Oglądałem go tej nocy. Leciał na tvp2, był na tyle dobry, że nie zasnąłem na nim a zaczął się o 1:05 kończąc o 2:45. W czasie filmu wczułem się w ten ból Zoyi (Renata Litvinova), która została zmanipulowana przez Vikę (Anna Begunova). Cały czas ten film mnie zaskakiwał. Z pozoru Vika wydawała się zwykłą dziewczyną, którą kręcą fotografie. Gdy została pobita przez dwóch osiłków, chciała się zemścić na ich pracodawcy, niszcząc mu życie, wykorzystując do tego niczego nie spodziewającą się Zoye. Na koniec... Nie będę pisał co było na końcu, oglądniecie to się przekonacie.
Film warty uwagi

ocenił(a) film na 7
TheProphet

Również oglądałam i również przykuł moją uwagę. Czasami w nocy lecą naprawdę dobre filmy. Ten taki właśnie był...

ocenił(a) film na 9
karlie

Ostatnio właśnie tylko w nocy lecą dobre filmy. :/

ocenił(a) film na 9
Rafauuuu

Tzn jeśli chodzi o telewizję publiczną.

ocenił(a) film na 7
Rafauuuu

Też to zauważyłam! W dzień/wieczorem jakaś komercyjna kupa -.-

ocenił(a) film na 2
TheProphet

Film może zaskakiwać, jak się ogląda niewiele filmów - ogólnie infantylny z irytującą grą aktorek. A jednowymiarowa do bólu postać Viki wskazywała na prawdopodobną końcową woltę. Przygotowywanie, w postaci "marszu z jabłkiem" z chytrym uśmiechem zupełnie niepotrzebne - widać było bez tego, że na końcu będzie "zaskoczenie widza".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones