PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395155}

Okrucieństwo

Zhestokost
6,2 579
ocen
6,2 10 1 579
Okrucieństwo
powrót do forum filmu Okrucieństwo

Po wizycie na festiwalu *Sputnik nad Warszawą* nasuwa mi się, z mojej perspektywy, oczywiste pytanie. Dlaczego w polsce nikt nie kręci takich filmów, a jeśli kręci się je za granicą, to czemu nie trafiają one do polskiej, szerokiej publiczności?
*Zhestokost* uderza swoim realizmem, a wręcz naturalizmem, momentami jest wręcz obrzydliwa w swej prawdziwości, ale jest. I niejednemu daje do myślenia, ale ten niejeden musi na nią trafić w kinie, a o to, przypuszczam, łatwo nie będzie.

PS. Jeśli ktoś czyta tego posta, a mam nadzieję, że się taki ktoś przytrafi, to apeluję: zabierz do kina, drogi Ktosiu, znajomych którzy uważają, że zemsta jest rozkoszą bogów, a może zrewaloryzuje to w ich oczach to stwierdzenie.

ocenił(a) film na 7
katerinka86

Racja, film dobry. Ja jako miłośnik wielu rosyjskich filmów też jestem za tym aby były one pokazywane u nas na większą skalę. Zawalili nam wszystkie programy jakimiś amerykańskimi durnotami od których rośnie tylko przestępczość, ogłupiają społeczeństwo a wartościowych filmów od lat już u nas nie ma.

ocenił(a) film na 3
Santiago1

Współczesne kino rosyjskie ma wiele ,,twarzy". Ta akurat jest licha. Nie znalazłem w ,,Okrucieństwie" nic do zapamiętania. Oglądałem raczej z zażenowaniem słabe aktorki, takiż scenariusz...
Prowadzić na ten film znajomych to skazywać się na towarzyski ostracyzm...
Ale jak napisałem na początku to kino twarzy ma wiele, nie przekreślajmy go z ,,Okrucieństwem". Good night, and good luck,esforty.
3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones