PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736002}

Opiekun

The Fundamentals of Caring
7,1 28 691
ocen
7,1 10 1 28691
6,4 5
ocen krytyków
Opiekun
powrót do forum filmu Opiekun

Przyznam, że jako fanka Seleny Gomez nie lubię z nią za bardzo filmów, ale ten mnie zaskoczył! Polecam wszystkim którzy szukają dobrej komedii.

malinkaa88

Chyba zapomniałaś dopisać słowo "muzyki" przed Seleny Gomez, inaczej ten komentarz nie ma sensu :)

Patianna

Nie jestem fanką tylko jej muzyki. Nie wiesz = nie wypowiadaj się.

malinkaa88

Znasz pojęcie "wolność słowa"? Twój komentarz jest niezrozumiały. Jak można nie lubieć filmów z Seleną Gomez, skoro jesteś jej fanką? Zjadłaś jakieś słowo pisząc komentarz, bo jest pozbawiony sensu i jeszcze się burzysz, że ktoś się przyczepił. Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedz lepiej.

Patianna

Nie nie zjadłam żadnego słowa napisałam dokładnie wszystko tak jak chciałaś. " Jak można nie lubieć filmów z Seleną Gomez, skoro jesteś jej fanką" serio? Aha no cóż to jednak nie jestem fanką, bo mi się pare filmów z nią nie podobało omg. xd Nie wiedziałam, że żeby być fanem to trzeba kochać wszystko to co twój idol robi.

malinkaa88

*chciałam

malinkaa88

Ja jak kogos lubie to zazwyczaj za to co robi, ale jak widać można i tak.
Tak już bez spiny, tylko z ciekawości. W takim razie jakie filmy z Nią lubisz, o ile wogóle jakieś lubisz poza tym?

Patianna

haha ale zabawne

ocenił(a) film na 6
Patianna

popieram. Trochę śmierdzi lubieniem kogoś za sam fakt oglądania kogoś fizycznie na ekranie, za nic innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones