PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643176}

Osobliwy dom Pani Peregrine

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
7,0 100 943
oceny
7,0 10 1 100943
5,8 14
ocen krytyków
Osobliwy dom Pani Peregrine
powrót do forum filmu Osobliwy dom Pani Peregrine

Kogo widzielibyście w głównej roli? Mnie pasowałby Logan Lerman - czasem sprawia wrażenie równie
wrażliwego, jak Jacob w niektórych momentach książki. A Wy?

użytkownik usunięty
KmartaK

bardzo lubię tego aktora i kiedy tylko zobaczyłam że będzie ekranizacja książki od razu pomyślałam o nim:) trzymamy kciuki. czytałam że eva green ma szansę zagrac panią perigrine, również lubię tę aktorkę, ale wyobrażałąm sobie panią perigrine trochę starszą.pozdrawiam:)

Ja dokładnie, ta aktorka jakoś nie pasuje mi na panią Peregrine - wyobrażałam sobie ją bardziej jako kobietę koło sześćdziesiątki, jak ze zdjęć ukazanych w książce :)

ocenił(a) film na 7
KmartaK

Zdjęć nie widziałem. Na podstawie audiobooka: pani Peregrine jest młodsza. Taka dziarska angielska lady. Green będzie pasowała.

KmartaK

mam nadzieje że obsada i film dorównają książce.
Pani Peregrine mogła by grać Helena Bonham Carter, bardzo ją lubię i nie zdziwił by mnie jej udział w filmie Burtona. Nie pasuje, ale poziomem aktorskim by nadgoniła :)Eva Green jakoś mi nie pasuje.
Ciekawi mnie kto zagra Emme. I fruwającą Olivie.

ocenił(a) film na 7
KmartaK

A ja bym chciała, żeby Jacoba zagrał jakiś świeżak, ktoś, kogo jeszcze nie widzieliśmy na ekranie. Eva Green, choć niezmiernie ją lubię, także wydaje mi się za młoda na panią Peregrine.

Blair_W

fakt za młoda, ale właśnie ona ją zagra-idealna

KmartaK

Asa Butterfield zostal wlasnie wybrany do roli Jacoba ;)

ocenił(a) film na 7
ephelouss

Właśnie chciałem napisać, że Asa by pasował :)

KmartaK

Logan-beznadzieja Jacobsa zagra Asa Butterfield

KmartaK

Moim ideałem do roli Jacoba jest Logan Lerman, ale niestety to nie on wcieli się w jego rolę tylko ten Asa Butterfield. Nie, abym coś miała do tego aktora, młody jest niech się wykaże, ale jednak w mojej głowie myśląc o Jacobie będę sobie wyobrażać Logana.
Obawiam się także, co do Evy Green jako pani Peregrine. Wolałabym, aby ją zagrała Helena Bonham Carter.

KmartaK

Kocham Logana i to jak gra. Chętnie bym go zobaczyła w tym filmie, ale chyba jednak jest trochę za stary :/ W końcu w książce Jacob miał 16 lat. Chociaż kto wie, Logan wygląda młodo.

KmartaK

Wedlug mnie pasowalby Richard Harmon, ale to nie ma szans...
Ucieszylabym sie rowniez z Dylana O'Briena :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones