PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493925}

Ostatni egzorcyzm

The Last Exorcism
4,9 21 313
ocen
4,9 10 1 21313
6,8 4
oceny krytyków
Ostatni egzorcyzm
powrót do forum filmu Ostatni egzorcyzm

gość z kamerą

ocenił(a) film na 4

kolejny raz dochodzę do wniosku, że nie lubię filmów gdzie ktoś lata z kamerą i wszystko nagrywa... łazi, trzęsie tą kamerą, obraca się i połowy akcji nie widać...

użytkownik usunięty
Zombii

Ja mam z tym taki problem, ze gdy ktoś ucieka to oczywiście biegnie z kamera, zamiast piertyknąć ją gdzieś w krzaczory :-))) No ale z drugiej strony nie byłoby filmu, gdyby nie to, ze kamera przyklejona do rąk Kropelka ;-)

ocenił(a) film na 5
Zombii

Ja lubię takie filmy, ale ruchoma kamera musi mieć jakieś uzasadnienie, jak np. w REC. Tutaj takiego nie było, równie dobrze mogli zrobić normalny film.

ocenił(a) film na 4
astat_2

No może jakby to nakręcili jakoś dobrze to wrażenie było by inne, ale tak to wiele scen przeleciało ot tak bo ktoś wytrząsł tą kamerę.

ocenił(a) film na 8
Zombii

Tutaj zostało to jeszcze w miare fajnie zrobione - postać jest żywa i ma charakter człowieka, ale obejrzyj sobie Rec. Tam ten pomysł jest tak beznadziejnie spalony i przez druga połowe filmu wygląda tak jakby twórcy zapomnieli, że za kamerą jest osoba, która przy okazji gra w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones