PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231584}

Ostatni król Szkocji

The Last King of Scotland
7,5 86 403
oceny
7,5 10 1 86403
6,8 18
ocen krytyków
Ostatni król Szkocji
powrót do forum filmu Ostatni król Szkocji

PROSZE O POMOC!! jak napisac scenariusz do filmu, który powinien trwac
jakies 10 min.? mam go kręcic z kolegami wiec nie moze byc w nim niewiem jakich efektów, zeby dało sie zrobic samemu, taki amatorski filmik.. wymyslilismy ze bedzie to jakis thriler/ horror bo ciekawsze bedzie.. ale pomózcie plsiki.. nie mam pojecia jak pisze sie scenariusze..a moze ktos ma jakis taki podobny zeby oprzec sie mozna było?? co byscie proponowali zeby sie zmiesciło, jaki watek o czym itp???

lati88

Parafrazując Twoją wypowiedź: wymyślcie fajny pomysł na film i się go wyrzeknijcie na rzecz mojego projektu. :P Naprawdę myślisz, że ktoś tak po prostu Ci wymyśli film, odda go za friko i na koniec doda "dziękujemy. Zapraszamy ponownie."??? :D Pracowałem nad kilkoma scenariuszami i chociaż to były projekty amatorskie, to naprawdę jest ciężka orka.

lati88

:D horror- przychodzi zły koleś do domu małej dziewczynki, zeby ją zabić, a okazuje się, że to dziewczynka jest złym kolesiem ;) i zjada tego, który przyszedł do niej do domu :)
jeszcze jakiś oryginalny tytuł, np.: szczoteczka do zombieów (zamień tę dziewczynkę w zombie:) i w końcowejs scenie (gdzieś w 9 minucie filmu)zróbcie walkę na szczoteczki do zębów- wygra dziewczynka i jak pisałem zje złego kolesia :)
dobre nie? 10 minut pełnych wrażeń :D

qleague

nie naśmiewaj się,lati nie mówił że to ma być dobry scenarjusz.
Ja proponuje nakręcić coś w rodzaju piły 1 nic trudnego i można się pośmiać.
Jeśli chodzi o wygląd scenarjusza to poszukaj sobie przez wyszukiwarke, bo wątpie żeby ktoś przesłał ci gotowca.

ps.mam nadzieje że popełniłem dużo błędów ort. ;)

ocenił(a) film na 7
lati88

:D dramat erotyczny:)
w parku w altance spotykają się dwie zaprzyjaźnione ze sobą od lat pary, najlepiej w poniedziałek podczas trwania telexpresu i gadają i wojnie w Iraku i Afganistanie, następnie wymieniają się kobietami/facetami/dokumentami i idą do chaty każdy w swoim kierunku - proste i na 10 min. starczy :)

Dlugas

A jak dobrze pójdzie to pacniecie druga część (więcej krwi i seksu obowiązkowo)...no i trzecia (o psach - kino familijne) ale to tylko dla kasy i w celu spłodzenia modnych obecnie trylogii !!
pozwodzenia

lati88

dzieki, już coś wymyślilismy i wydaje sie ok, a pomoc i wskazówki jak przenieś to , co mamy w formę scenariusza otrzymałam od milej osoby :]

lati88

Hey!
Jak jeszcze raz coś będziecie chcieli robić, dajcie znać, chętnie powspółpracuję, nie dla kasy, ale dla sławy :)
To fajna zabawa, ale wymaga czasu. Trzymam kciuki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones