PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300977}

Ostatni zjazd

Last Exit
6,1 274
oceny
6,1 10 1 274
Ostatni zjazd
powrót do forum filmu Ostatni zjazd

Słabizna

ocenił(a) film na 3

Film jest o dwóch idiotkach które stawiają samochody na zakazach, a potem mają
pretensje do całego świata.
Jedna z nich trzyma w portfelu 20 kart płatniczych - choć na żadnej nie ma pieniędzy. Na
dodatek taka z niej niezdara że wszystko jej leci z łap. Ścigając gościa jadącego na rowerze
obróconego tyłem wymachuje świstkiem papieru przez całą tą gonitwę - no bo przecież z
jedną ręką w górze łatwiej się biegnie. Wywalili ją z pracy bo świstka papieru nie potrafiła
przez tydzień zanieść do szefa. Jadąc samochodem przestawia klimatyzację kilka razy z 0 na
4 (tam i z powrotem) tak jak gdyby ten ruch miał napędzać mechanizm. Nie radzi sobie z
wychowywaniem syna, a ma pretensje do ojca że on też chce go wychowywać.
Za to druga kretynka trąbi na wszystkich zamiast po prostu ich ominąć, a kiedy już jedzie to
prowadzi jak wariatka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
malinowa123

Radzę tobie zapoznać się regulaminem tego forum który zabrania obrażania innych użytkowników.

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

zacytowałam ciebie :-)

ocenił(a) film na 3
malinowa123

Tylko że ja nie obraziłem nikogo, a ty tak.

Boskigrom

Dalam 5/10, ale tylko za końcówkę. Wg mnie film był nudny

Maryna9

dokładnie a operator kamery pijany. Łeb mnie rozbolał od patrzenia na ten film

ocenił(a) film na 9
Boskigrom

Po pierwsze tam ludzie mają po 20 kart płatniczych, szczególnie jak im nie starcza do pierwszego, pamiętajmy, że to przed kryzysem kręcone. Po drugie prawie każdy ma w domu jakieś urządzenie bądź samochód w którym uruchamia się coś za pomocą "magicznego" rytuału ja tak mam z kompem na przykład. Po trzecie właśnie przez to, że jej nie idzie z wychowaniem, to jej w ogóle nie idzie, ale Pan idealny tego pewnie nie doświadczył, skoro pisze, że nikt nie mógł się potykać i wypuszczać przedmioty z rąk. Rerzyser nie oczekiwał, że ten film zobaczą ludzie z Europy, więc nie starał się łopatologicznie wytłumaczyć jak się żyje w Ameryce pół. a dokładniej w Kanadzie. A na koniec zawsze jak kogoś gonisz żeby mu coś oddać trzymasz ten przedmiot w górze, jest to element języka ciała. Nikt nie oczekiwał, że zrozumiesz film o trudach życia samotnych kobiet, na których głowach spoczywa cała odpowiedzialność za życie rodziny, bo druga bohaterka jest tak naprawdę samotna. I ten gościu... też bym się wqrwił jakby ktoś zostawił mi dziecko, żeby się rozwijać, a potem jak zbił chajs, wraca po dzieciaka. Ogólnie film mnie wciągnął, fajna fabuła i można powiedzieć dużo o tym filmie, ale nie to, że jest nudny. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
hypernova

A czy ja gdzieś napisałem że na świecie nie ma ludzi co posiadają 20 kart płatniczych?
O ile pamiętam to w filmie nie ma podanego roku w którym akcja się dzieje.
To nie magia to się nazywa elektronika.
A teraz uwaga najlepsze zdanie: "przez to, że jej nie idzie z wychowaniem, to jej w ogóle nie idzie". Chyba zgłoszę to do wikicytatów by zostało dla potomnych.
A tu kolejny raz próbujesz włożyć mi w usta coś czego nie napisałem: "nikt nie mógł się potykać i wypuszczać przedmioty z rąk".
Skąd wiesz czego reżyser oczekiwał, a czego nie? Podaj źródło tych informacji.
Ja jak kogoś gonie by mu coś oddać to nie trzymam w ręku tego przedmiotu szczególnie jeśli ta osoba jest obrócona tyłem. Najpierw trzeba dobiec i dopiero wtedy, gdy ta osoba cię zauważyła, pokazać przedmiot.
Czego dokładnie według ciebie nie zrozumiałem w tym filmie? Proszę wytłumacz wszystkim.
Można powiedzieć że ten film jest nudny - przynajmniej ja mogę: film jest nudny.

ocenił(a) film na 9
Boskigrom

Jak nie zrozumiałeś z tym przedmiotem, to tak jak pisałem to język ciała, jak w podstawówce znałeś odpowiedź, to też się wyrywałeś do odpowiedzi, jeżeli Ci zależało... Nie napisałeś o tych kartach, ale to można było wywnioskować z Twojej wypowiedzi. Jeśli chodzi o reżysera, jak spojrzymy na producentów, to ewidentnie widać, że jest to film telewizyjny, na zamówienie, czyli chałtura , ale wszyscy starali się żeby to był film o czymś... Wydaje mi się, że chodzi o to, że mio to, że mamy sto razy lepsze warunki niż potomni, to w większości jesteśmy sfrustrowani i pełni agresji, przez co nieszczęśliwi. Masz rację to idiotki, ale pełno takich, pełno NAS w śród społeczeństwa... To chciał Ci przekazać reżyser...

ocenił(a) film na 3
hypernova

Tak ale nie trzymałem ręki w górze 5 minut jeśli widziałem że nauczyciel mnie nie widzi.
Na jakiej podstawie odbywa się twoje wnioskowanie? Bo jeśli coś napiszę to oznacza to dokładnie tyle co napisałem: "A" oznacza "A", a nie "AB" czy "C". Gdyby chodziło mi o "C" to bym przecież nie pisał "A".
A mi się wydaje że reżyserowi chodziło o to by nakręcić film który nie będzie beznadziejny i po prostu zgarnąć kasę. Już nie raz czytałem o reżyserach którzy wręcz jawnie śmiali się z interpretacji widzów dorabiających sobie znaczenie danych scen, sytuacji, motywów. Dobrze że doszedłeś do takich wniosków odnośnie życia bo są one prawdziwe jeśli chodzi o naszą rzeczywistość tyle że w filmie nie ma o tym mowy. Twoja interpretacja nie wzięła się z filmu bo nie było mowy o tym że potomni będą mieli gorsze warunki i będą szczęśliwsi. Nie rozumiem więc na jakiej podstawie twierdzisz że reżyser miał na celu byś pomyślał o dawnych czasach i sobie porównał. To ty do tego doszedłeś i nie mieszaj w to reżysera.

ocenił(a) film na 9
Boskigrom

Ty widzisz minusy, ja widze plusy. Mawiają, że im większą masz wyobraźnie, tym więcej z filmu dla Ciebie...

ocenił(a) film na 3
hypernova

A to jest temat dotyczący minusów a nie plusów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones