PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735683}
7,6 130 558
ocen
7,6 10 1 130558
8,3 50
ocen krytyków
Ostatnia rodzina
powrót do forum filmu Ostatnia rodzina

Syn jedynak który w porównaniu do rówieśników wszytko ma a jednak mu strasznie źle. Widz nie ma żadnych powodów żeby go lubić i było mi dość przykro bo wiedziałam że ta postać nie zniknie z ekranu szybko. Spoko ojciec który mocno ogarnia życie(ale nigdy nie zbił syna więc co to za ojciec) i mama która jest mamą. Nie mieli wtedy internetu i gier więc nie ma wizualizacji 3d. Jest za to muzyka do której dostęp miał tylko Tomuś i której zawdzięczał zainteresowanie jakiś losowych kobiet(których też nie mamy powodu lubić). Dziewczyny z czasem jednak orientowały się że Tomuś jest upośledzony i zamykały się w łazience. Tomasz w tym filmie to prekursor stulejarstwa. Stary Beksiński wypadł dość żywo i wiarygodnie, babcie poznajemy z tego ze są stare i śmierdzą.
Ja wiem że to na podstawie książki i że jak się zainteresuje, doczytam to ciekawe, ale film sam w sobie jest bez sensu.

Det

Nie wiem, czy dla mnie film ciekawy, bo znam dość dobrze losy Beksińskich... Chyba niekoniecznie. Po prostu ciekawa historia i niebanalni bohaterowie.

"Syn jedynak który w porównaniu do rówieśników wszytko ma a jednak mu strasznie źle..."
To nie słyszałaś, ze pieniądze szczęścia nie dają? ;) Jak na dłoni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones