PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 912
ocen
7,8 10 1 189912
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

Wielki szacunek dla Clinta Eastwooda, że w takim wieku potrafi tworzyć takie filmy.

ocenił(a) film na 10
tomharris

a co ma piernik do wiatraka? ;|

tomharris

Wiek /C.E./tu nie ma nic do rzeczy, to kwestia talentu, chyba...Ale film fantastyczny 10/10.

tomharris

zgadzam się, bardzo dobry film, warto obejrzeć, atmosfera filmu świetna, osobiście obejrzałem tak jak siadłem od początku do końca, u mnie dostał mocne 8/10, polecam... no a że to film Eastwooda dowiedziałem się z końcowych napisów ;)

ocenił(a) film na 7
tomharris

Na pewno na plus zasługuje kapitalna rola Angeliny, chyba jej życiówka, świetnie zagrała tak bardzo przekonywująco i nie agresywnie. Szczerze żal mi było jej cierpienia po stracie synka. Od pierwszych chwil filmu wzbudziła we mnie dużo ciepłej sympatii-sceny w domku, odprowadzenie malca do szkoły. Świetny klimat tamtych lat oddany w charakteryzacji, scenografii, zdjęciach kolorach filmu itp.Sam film niestety trochę za długi i za nużący pod koniec, zwłaszcza ostatnie sceny z egzekucją włącznie.Uważam, że można by było to rozegrać w inny sposób.Do tego kilka nie potrzebnych scen w filmie.Ogólnie film jak najbardziej polecam. Warto iść na to do kina. Moja ocena 7,5/10 Jeżeli Angelina otrzyma oscara nie będę zawiedziony choć nie widziałem innych ról nominowanych.

ocenił(a) film na 7
tomharris

Na pewno na plus zasługuje kapitalna rola Angeliny, chyba jej życiówka, świetnie zagrała tak bardzo przekonywująco i nie agresywnie. Szczerze żal mi było jej cierpienia po stracie synka. Od pierwszych chwil filmu wzbudziła we mnie dużo ciepłej sympatii-sceny w domku, odprowadzenie malca do szkoły. Świetny klimat tamtych lat oddany w charakteryzacji, scenografii, zdjęciach kolorach filmu itp.Sam film niestety trochę za długi i za nużący pod koniec, zwłaszcza ostatnie sceny z egzekucją włącznie.Uważam, że można by było to rozegrać w inny sposób.Do tego kilka nie potrzebnych scen w filmie.Ogólnie film jak najbardziej polecam. Warto iść na to do kina. Moja ocena 7,5/10 Jeżeli Angelina otrzyma oscara nie będę zawiedziony choć nie widziałem innych ról nominowanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones