PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 912
ocen
7,8 10 1 189912
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

10/10

ocenił(a) film na 9

Naprawdę bardzo mi się podobał. Nieliczny ,któremu dałam 10/10. Trzyma w napięciu ,
wzruszający, nie raz uroniłam łezkę . Może przesadziłam z oceną , ale wywarł na mnie
ogromne wrażenie ;)

ocenił(a) film na 10
redlipsdesire

uważam tak samo, film był świetnie dopracowany trzymał w napięciu do samego końca ... 10/10 ;)

arina89

Zgadzam sie z przedmówczyniami w 100%;)

ocenił(a) film na 9
redlipsdesire

Prawda, film był naprawdę genialny. Zdecydowanie wolę Clinta Eastwooda jako reżysera niż jako aktora :)

Bernierdh

Jako aktor też potrafi się świetnie zaprezentować. Weźmy jego role w Gran Torino, Milion Dolar Baby, czy kultowym już Unforgiven. Pamiętajmy jaką drogę przeszedł i od jakich ról zaczynał.

ocenił(a) film na 9
koczesia

Ja płakałam i miałam ochotę trzasnąc tego policjanta. To jak traktowane były kobiete ( i to w sumie nie tak dawno ) to po prostu koszmar!

ocenił(a) film na 9
ladyanna_filmweb

Poruszający do głębi, trzymający w napięciu.

ocenił(a) film na 10
koczesia

Juz sam aktor to chodzacy kult, jednak Gran Torino nie byl tym, na co czekalem. W "Unforgiven" najcenniejsza byla koncowka.

ocenił(a) film na 10
redlipsdesire

Nie przesadzilas z ocena - to arcydzielo swojego rodzaju.

ocenił(a) film na 9
tomie_2

Naprawde mocny film. Podczas ogladania mnostwo emocji. Ogladalam go juz dawno, ale jak sobie przypomne jak zostala oszukana, gdzie to bardzo delikatne slowo, to nadal pojawia sie gniew.. Polecam, ktos ze slabymi nerwami nie powinien tego filmu ogladac. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones